Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
24 октомври 2011
Мислења
385
Поени од реакции
139
of pa ja juventus najdov singl 4+ da go pisam, a tie so najslab tim odvaj pobedija
:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:
 
B

Beginner

Гостин
Реков нема да играм веке ама мора оваа недела пак ме влече ке уплатам на ситно
Челзи
Баерн
Сити ГГ3+ најсигурен тип ми стои..
СКА 1 и 6+
За 100че

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
СКА крвта да ви ја ебам од 4 2 на 4 4 ви израмнија за на крај на пенали да победите.... и јас па алчен 1 и 6 + ...

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Член од
13 јануари 2014
Мислења
410
Поени од реакции
259
Во каков налет сум на кикснати ливчиња за една утакмица во последниве 2 недели сигурно преку 80 000 денари,изненадување ќе биде ако фатам денес.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.705
Поени од реакции
6.627
Во каков налет сум на кикснати ливчиња за една утакмица во последниве 2 недели сигурно преку 80 000 денари,изненадување ќе биде ако фатам денес.
Не си ни прв ни последен :D
za edna.jpg
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.970
Поени од реакции
35.620
Сусоооо :oleee:

Каква двојкица еј, али ај да не кобам има уште 15 мин. Тој беден Њукасл да не беше дебело ќе се офајдев, сега само 25 евра ќар на ваков супер викенд.
 
Член од
30 август 2017
Мислења
997
Поени од реакции
1.433
Не знам како ви оди вам дечки ама мене воопшто не ми оди последните 3 недели, крш со прогнозите
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.705
Поени од реакции
6.627
Викендов како ретко кога, фаворити екипи имаа убави коеф. како на пример Ливерпул, Баерн, Рома, Милан...само без трошка среќа, џабе е се во кладењево. Најболно од сите тие ливчиња ми е Јувентус. Беневенто кој стигна го наполна со по 4-5 гола, дојдоа на Јувентус на негов терен пуфки да му продаваат...али то е. Нема потреба да се сфаќа трагично, треба да се игра кежуал, ваљда некогаш ќе врати за се наназад промашено :rolleyes:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom