Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
16 април 2014
Мислења
7.072
Поени од реакции
11.057
Па сепак јака утакмица е,не ми е чудно толкава сума на таква уткмица.
Овај американецов играше норвешка 1 и 2 лига,и бетовите кај мене беа лимитирани на 8-9000 а кај него на 1300
 
Член од
7 април 2013
Мислења
226
Поени од реакции
176
Момци ај помош малце за депозит на маратон бет ми бара промо код, знае некој што треба да се стави таму ??
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Момци ај помош малце за депозит на маратон бет ми бара промо код, знае некој што треба да се стави таму ??
Ако имаш промо код, го ставаш него, ако немаш, не ставаш ништо. :toe:
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.970
Поени од реакции
35.620
Валенсија - Севилја - 1 за утре, 2 коеф.

Валенсија е во страшен налет, овој Заза како препороден игра. Севилја делува можеби цврсто во одбрана али ја немаат таа течност во играта како лани. Од 5 победи оваа сезона, 3 им се на мускули со голови после 80та минута.
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.280
Поени од реакции
1.728
Валенсија - Севилја - 1 за утре, 2 коеф.

Валенсија е во страшен налет, овој Заза како препороден игра. Севилја делува можеби цврсто во одбрана али ја немаат таа течност во играта како лани. Од 5 победи оваа сезона, 3 им се на мускули со голови после 80та минута.
Кај јовие утакмици е проблем шо некогаш и тие мора да почнат да играт,паднат му ре морало после ЛШ во средата ама некогаш и тие мора да тргнат и јас мислев да ја играм ама и то ме плаши.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Добро бе, да му ебам мајката - овие Вест Хем у 4та лига треба да испаднат и никад да не се вратат!
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.970
Поени од реакции
35.620
Валенсија - Севилја - 1 за утре, 2 коеф.

Валенсија е во страшен налет, овој Заза како препороден игра. Севилја делува можеби цврсто во одбрана али ја немаат таа течност во играта како лани. Од 5 победи оваа сезона, 3 им се на мускули со голови после 80та минута.
БОбобобобобоо СТРАШНА Валенсија, ја пратив на 30 евра сврзана со Бетис-1. :ojeaa:

За понеделник ваков сличен зицер е Сосиедад-Еспањол-1, ќе ја сврзам со Милан-1 утре на 25 евра добивка 70.
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.280
Поени од реакции
1.728
БОбобобобобоо СТРАШНА Валенсија, ја пратив на 30 евра сврзана со Бетис-1. :ojeaa:

За понеделник ваков сличен зицер е Сосиедад-Еспањол-1, ќе ја сврзам со Милан-1 утре на 25 евра добивка 70.
:bravobe::bravobe:
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.915
Поени од реакции
84.325
Ако на некој му се бркаат поголеми квоти НФЛ:

Бафало-Тампа Беј 2
ЛА Рамс - Аризона 2

Мислам барем една од овие ќе испадне.

Ова е do or die утакмица за Тампа, со пораз тука може да се откажуваат полека од плејоф. Вчера онлајн беше 2 и нешто квота..не знам сега како е, пошто буквално до последна минута не се знае дали првиот КБ ќе им игра или не...јас би рекол дури и со втор КБ имаат шанса за победа, пошто им се враќат многу клучни играчи во одбраната и имаат солидни оружја во нападот. Плус, постои шанса и со првиот КБ да играат така да вреди да се игра на 2 и нешто квота

За вторава утакмица - Се игра во Лондон што во превод значи дека нема предност на домашен терен. Аризона минатата недела изиграа прва добра утакмица цела сезона, добија нов тркач и со самото тоа оружјата во нападот им се проширени максимално. Пред се квотата не е реална за утакмицавa дури и во ЛА да се играше, Аризона се искусна екипа што знае да игра против вакви средни екипи како Ремси што цело време играат топло-ладно. Ама..нешто што е голем фактор во утакмицава е тоа што Ремс тргнаа негде два дена после Аризона. Значи Аризона имаше ден-два повеќе за навикнување на Лондон, што во овие интернационални мечеви е огромен фактор.
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.280
Поени од реакции
1.728
Се дури не му текни на Фавре да го мени Данте ќе губи ко пес две кардинални грешки за гол од негова страна,изгледа Фавре јади отказ после ова ако недобие мроа да го мени Данте иначе следната ОУТ.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom