Кладилница (Генерална дискусија)

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Дајте линкови за preview на сезоните у првенствата.
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Овие Гронинген милион шанси изнапромашија куќата нивна да му ја изнаебам..како пред две недели со Твенте реприза да гледам ,ако ми заврши 1-0 по кој знае кој пат ќе се отрујам при вакви шанси
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Овие Гронинген милион шанси изнапромашија куќата нивна да му ја изнаебам..како пред две недели со Твенте реприза да гледам ,ако ми заврши 1-0 по кој знае кој пат ќе се отрујам при вакви шанси
Едно прашање за тебе,со мочка или со плунка си праен?
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Едно прашање за тебе,со мочка или со плунка си праен?
Зарем не смеам да пишам на оваа тема и да се жалам?..минатата недела бев баниран бидејќи пишувам во тема кладилница во врска со кладилница..ниту навредив некој ниту не бев офф топик..не знам искрено шо ви е проблемот..јас колку што имам изгубено вкладилница и колку сум бил несреќен треба уште 30 пати најмалку 90-та + да ми ги дава за да биди балансирано..во кошарката на пример страшни работи ми се имаат случувано но сепак не се жалев..
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Ајде Севиља и Псж 2ки и Рил-Бангор 3+..
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
За денес Гронинген 1 и т1 2+ 1.90

Немам некој посебни информации освен тоа што ги гледав Гронинген уште во првото коло против Твенте кога натпреварот заврши 1-1..на тој натпревар Гронинген тотално издоминира на теренот и имаше трилион шанси дури се изненадив колку добро играа но едноставно топката не ги сакаше и голманот на Твенте беше расположен тој ден,претходното коло играа против шампионот ПСВ но немаа доволно снага да му се спротистават на гостински терен...

Овој пат играат против далеку послаб противник повторно дома и верувам дека ќе ја запечатат првата победа оваа сезона со повеќе голови бидејќи неможи вечно да промашуваат...мислам дека ова за денес е зицер и сеуште кладилниците не го знаат вистинскиот квалитет на екипата Гронинген
Еве ви го мојот тип за денес каде го анализирав и го споделив тука со вас..средено цакум пакум..

За утре
Баерн-2 и т2
Лион-1
Атлетико-1
Вест Хем дава гол
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Зарем не смеам да пишам на оваа тема и да се жалам?..минатата недела бев баниран бидејќи пишувам во тема кладилница во врска со кладилница..ниту навредив некој ниту не бев офф топик..не знам искрено шо ви е проблемот..јас колку што имам изгубено вкладилница и колку сум бил несреќен треба уште 30 пати најмалку 90-та + да ми ги дава за да биди балансирано..во кошарката на пример страшни работи ми се имаат случувано но сепак не се жалев..
Не знам зошто сфати дека ти зборам за молењето да падне гол.Само ме интересира од каде произлегуваа таа среќа.Премногу озбилно сфаќаш некои работи.
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
За утре и задутре комбинирана игра .
Баерн 2
Реал 2
Челзи 2
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Манчестер 1
Цска 1
Лион 1
Атл Мадрид 1
Баерн 2
За 500че
 
Последно уредено:
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.057
Поени од реакции
6.668
Шалке - Дармштад Х или точен резултат 2-2 :roker:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom