Кладилница (Генерална дискусија)

A

Aexil Kong

Гостин
Планирам и најверојатно ќе го испратам Базел-1Т1 на една ПМП :semolam:
Брат штом ти ударив лајк на постот уште 5-6 саати пред да почнат веќе беше пропадната утакмицата од тоа што сум голем малер последно време. Јебеш га 90+5'.
 
Член од
8 јануари 2014
Мислења
2.210
Поени од реакции
2.058
Брат штом ти ударив лајк на постот уште 5-6 саати пред да почнат веќе беше пропадната утакмицата од тоа што сум голем малер последно време. Јебеш га 90+5'.
Не не каков малер. Јас сум прост што наместо сите десет бона, пола од нив стаив на ГГ3+ Јебига само се извадив, скоро и да не сум во ќар, а можев. Лоша навика имам(понекогаш знае да испадни добро) на поголема уплата во последен момент се предомислувам што и како да играм.
 
A

Aexil Kong

Гостин
Не не каков малер. Јас сум прост што наместо сите десет бона, пола од нив стаив на ГГ3+ Јебига само се извадив, скоро и да не сум во ќар, а можев.
Супер, мајсторски потези од тебе сега читам. (y)

Инаку сеуште не си почнал нешто од енглезиве да прогнозираш или да почекам уште малку време :cool:
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Не не каков малер. Јас сум прост што наместо сите десет бона, пола од нив стаив на ГГ3+ Јебига само се извадив, скоро и да не сум во ќар, а можев.
5000 денари ставаш на ГГ,3+?..ти си побудала од мене..ајде јас барем гол прво гол второ ставав астрономски суми,ама и ти си штракнат во мозокот за да клаваш толку пари на ГГ,3+:D...да се мочам во играта глупа
 
Член од
8 јануари 2014
Мислења
2.210
Поени од реакции
2.058
5000 денари ставаш на ГГ,3+?..ти си побудала од мене..ајде јас барем гол прво гол второ ставав астрономски суми,ама и ти си штракнат во мозокот за да клаваш толку пари на ГГ,3+:D...да се мочам во играта глупа
Пријателе пред 4 години ГГ3+ за енглезиве од другиве лиги на по 2-3 бона ми идеа ко алва. Мене супер тип ми е со одлична квота. Мислам, дај не заебавај o_O
 
A

Aexil Kong

Гостин
5000 денари ставаш на ГГ,3+?..ти си побудала од мене..ајде јас барем гол прво гол второ ставав астрономски суми,ама и ти си штракнат во мозокот за да клаваш толку пари на ГГ,3+:D...да се мочам во играта глупа

Само за ситно е оваа игра така? Ама пак да се нема среќа. :D
 
A

Aexil Kong

Гостин
ovaa igra u sabota na angliskite ligi poveke ke imas sansi :ајнапиво:
Сум прегорен за прелази да ги играм Енглезиве. Како си почнаа да си ги местат убаво. Ќе си умрам ако не фатам од нив наредните утакмици. Само уште да знаев кој ќе прават одма вас ви кажувам, само полека со уплатите :D
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.138
Поени од реакции
21.053
Колку сум глуп, како ја одиграв глупо Валенсија и ми отиде златно ливче.

Базел-Макаби - 3+
Селтик-Малме - 1
Рапид-Шахтар - 2
Скендербеу-Динамо - 2

Валенсија-Монако - 1&0-2
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
ауу лајна швајцарски како ја пуштија утакмицата во 97 минута пизда им лепа матерна.

Ја имав стаено 1 & 2-4

Селтик 1& 3-5
Скендербег 2
Рапид 0-2
Валенсија 1& 2-4

и утре ќе ги чекав Стеауа Х2 & 0-3,Сент Етјен 2 и Либерец ГГ
 

Kajgana Shop

На врв Bottom