Кладилница (Генерална дискусија)

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.255
Поени од реакции
2.241
Мислиш така лесно тој ке се одкаже од таа страна?.. тој пари зема за тоа не кузнет колку ама пак зема , со секое наши кликање на страната тој пари зема. Мене барем не можи да ме убедви и да ми кажува зошто знам едно другарче имаше страна и пари правеше исто како него.. и затоа не мисли дека тала кесно тој ке се одкаже од таа страна :))

Мака ти е што те избришав и не те додадов пак? Инаку не, немам ништо од страната, ниту од клик, ниту од тип, од ништо, немам ни потреба од тоа. Туку доменот го платив за проект што пропадна и така ми стои, па го склопив ова страниче за забава, да направам нешто добро во слободно време. А што се мачам да ти објаснувам...
 

MajMyH

EngineereD Fr0m DarknesS proTected by Divini✞Y ☤
Член од
11 септември 2011
Мислења
2.630
Поени од реакции
2.256
За утре 2 добри синглови од црнагора
Младост 1
Ловчен Х2
kolku si siguren, imas nesto info za ovie ili? ne sledam bidejki voopsto ovaa liga pa ako imas nesto poveke info pisi.
 
Член од
20 јануари 2013
Мислења
1.583
Поени од реакции
3.591
Знае ли некој во Моцарт дали поените на играчите во продолженијата се важат ?
 
Член од
25 јуни 2007
Мислења
2.307
Поени од реакции
1.134
Се мислам за едно ливче насловено „Мора да победат“ :D

Манчестер 1
Милан 2

реално ?
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.063
Поени од реакции
6.674
Се мислам за едно ливче насловено „Мора да победат“ :D

Манчестер 1
Милан 2

реално ?
реално е да прими бенфика два гола од ароука ?! бизнис е ова,тежок бизнис......

манчестер топло ладно нема континуитет,секого може да победи од секого да изгуби - значи 50-50

милан фати малку залет,е сега денес треба да потврди дали е способен да мрдни нагоре на табелата или ќе игра рекреативно сезонава......гледам во нападот се со кака-балотели-бирса,моли да се расположени зошто пацини и робињо не се достапни за овој меч поради повреди,исто закардо,абате,мунтари од поважните
 
M

Mamba.

Гостин
Ливерпул - 1
Псж - 1
Ајакс - 1
Клуб Бриж - 1
Петролул - 1
Динамо Б. - 1
Цирих - 1

7.1 коефициент
 
Член од
25 јуни 2007
Мислења
2.307
Поени од реакции
1.134
реално е да прими бенфика два гола од ароука ?! бизнис е ова,тежок бизнис......

манчестер топло ладно нема континуитет,секого може да победи од секого да изгуби - значи 50-50

милан фати малку залет,е сега денес треба да потврди дали е способен да мрдни нагоре на табелата или ќе игра рекреативно сезонава......гледам во нападот се со кака-балотели-бирса,моли да се расположени зошто пацини и робињо не се достапни за овој меч поради повреди,исто закардо,абате,мунтари од поважните

А за Манчестер Руни , Перси ? Ќе играат ?
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
vcera mislev da gi dupliram benfika mi eba majkata, imam uste nesto pari, dajte posigurno 2-3 kof.
 
Член од
1 февруари 2009
Мислења
681
Поени од реакции
188
реално е да прими бенфика два гола од ароука ?! бизнис е ова,тежок бизнис......

манчестер топло ладно нема континуитет,секого може да победи од секого да изгуби - значи 50-50

милан фати малку залет,е сега денес треба да потврди дали е способен да мрдни нагоре на табелата или ќе игра рекреативно сезонава......гледам во нападот се со кака-балотели-бирса,моли да се расположени зошто пацини и робињо не се достапни за овој меч поради повреди,исто закардо,абате,мунтари од поважните
Добро се е бизнис ама од коа ги донесе србиве у тимот, Ж.Ж. праи многу експерименти со поставите. Друга работа, Кардозо слабо игра. Незнам дали му е падната формата или па е нешто друго. Како и да е, фалат неговите голови. Оној Лима е како Нани, брз али коа ќе се залета незнае ни самиот кај тера. Тој Родриго е тешка мизерија. Абе штом еден Олимпијакос ги надигра у Лига Ш., екипа шо доаѓа од 2-3 пати послаба лига и која по играчки кадар има реално послаб тим од нив, не ме ни чудат киксовиве.
 

NafuraN

Infinity is my Limit!!!
Член од
5 јануари 2008
Мислења
286
Поени од реакции
24
Манчестер 1
Ливерпул 1 и т1
Псв ГГ
Гленторан 1
Наполи 1 и т1
 

Kajgana Shop

На врв Bottom