NafuraN
Поени од реакции
24

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Не брат, најако нешто беше.
  - Вие како се викате?
  - Миланчо (овај другиов му викат, не шоферон, другион шо беше)
  И типов.
  - Господине Миланчо, ОТЕПАЈ НЕ!!!!!!!!!!!!
  Леле видеово еј, си реков ми се закочи компјутеров, зш стално повторвит :pos: Закон е :)
  Нафуран те молам прочитај ги последните неколку постови Атлантида Македонија Александар,ти одговарам и на твоите прашања дрски према мене,но и за бисерот на Македонија Охрид како ние го ледаме спопред нашите истражувања.поздрав и остани ми со здравје
  Доколку ме прашуваш за него од аспект на она што го работи имам само позитивно мислење, потврда за тоа се сите проекти кои ги водел.
  Логин Системи ги увезуваат HTC телефоните но Tач Дајмонд двојчето уште го немаат.
  HTC
  Нишо брат. Недела навечер излеа Милан играт, немат да пратам избори до 10 и пол :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom