Кладилница (Генерална дискусија)

^^GoRiLLaZ^^

Happiness...?
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.715
Поени од реакции
7.938
Две оптимистички ливчиња... и денеска ништо ако не излезе... незнам веќе шо да кажам -.-

Southampton - Tottenham - GG прво
Lorient - Lyon - GG прво

------------

Swansea - Everton - 2 & 3+
Torino - Chievo - 1 & 3+
Borussia Monchengladbach - Wolfsburg - GG & 3+
Celta Vigo - Osasuna - GG & 3+
Од 34 минута 1-1, и да не можете уште 1 гол да дадете -.- НЕ МИ СЕ ВЕРУВА, и на двете по една... КО НЕЌЕ НЕЌЕ... да ти ибам и спортската.
 
Член од
30 август 2013
Мислења
51
Поени од реакции
3
Дали важи законот за 10% персонален данок од секоја добивка во Спорт Лајф, имам 550 денари на ливче фатено ?
 
M

Mamba.

Гостин
Боливар - 3+
Стронгест - 3+
Осасуна - Х2
Реал - 2

Боливар бе мамичето да ви го ебам
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.637
Поени од реакции
83.661
Дали важи законот за 10% персонален данок од секоја добивка во Спорт Лајф, имам 550 денари на ливче фатено ?
Ќе си ги земеш 550те денари без данок да ти биде одземен од добивката :)

П.С. Добар аватар :D
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.075
Псж не ми се верува, 3 пати по ред само таа ја ме дупи и упорно ја уплаќам :tapp:
 
Член од
30 август 2013
Мислења
51
Поени од реакции
3
Ќе си ги земеш 550те денари без данок да ти биде одземен од добивката :)

П.С. Добар аватар :D
Фала на информацијата, ја па си викам сега фали уште 50 ден. да ми земат на толку мала добивка :D . Иначе нели е автоматски аватарот колку што знам немам ставено :D
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.609
Same story, different weekend... Cel Pariz da vi izgori, da vi ebam toa..
--- надополнето: 22 декември 2013 во 22:59 ---
Same story, different weekend... Cel Pariz da vi izgori, da vi ebam toa..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom