Кладилница (Генерална дискусија)

Vandal

CURVA NORD
Член од
12 август 2012
Мислења
1.046
Поени од реакции
1.095
Уште интер 1 и 3+ за 4000 ајде и јас прв пат у животов и да пробам со кајгана магија :)
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.016
Поени од реакции
22.913
Ајде Интер нека даде бар еден гол. Да му ебам матер на сељакот што не судеше чисти пенал. I just wanna feel Kajgana magic :D
 
Член од
25 март 2012
Мислења
508
Поени од реакции
130
Ja ne uplativ denes,i nemesto sega da sum dobiten,posledna Real M gg3+,mene od ladnoto i smogot ne mi se izleguvase od doma,Groningen 1,Schvaninger 5.5+,Linz 5.5 +,Galatasaray 1!ovie 5 igri pravea 13+ koef!!a vcera me zezna Orlando H1!

Sent from my HTC One using Tapatalk
 
Член од
5 август 2008
Мислења
6.003
Поени од реакции
5.313
Ајде и ја една молба..
Реал да си тепа.. 1-2 води..
ПСЖ да тепаат и Интер исто ајдее :pipi:
 

^^GoRiLLaZ^^

Happiness...?
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.710
Поени од реакции
7.936
Две оптимистички ливчиња... и денеска ништо ако не излезе... незнам веќе шо да кажам -.-

Southampton - Tottenham - GG прво
Lorient - Lyon - GG прво

------------

Swansea - Everton - 2 & 3+
Torino - Chievo - 1 & 3+
Borussia Monchengladbach - Wolfsburg - GG & 3+
Celta Vigo - Osasuna - GG & 3+
Штета за Лион, второто излезе ГГ.

Ајде уште Селта / Осасуна, КЛАЈТЕ ГОЛОВИ!
 
Член од
25 јуни 2007
Мислења
2.307
Поени од реакции
1.134
Ливчето за кое ми е највише криво денес... абе Фенер еден гол само... а и ја па сум можел некој други т2 место нив, ама кој да знае тогаш може нешто трето немаше да испадне... fener gomna.PNG
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.607
Ajde be PSG !!
--- надополнето: 22 декември 2013 во 22:22 ---
Ajde be PSG !!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom