Кладилница (Генерална дискусија)

Jovan 995

Моторџија !
Член од
10 ноември 2013
Мислења
284
Поени од реакции
69
кој рече за реал 7+ ? дали вреди да се игра на 100 денари ...
 

Jovan 995

Моторџија !
Член од
10 ноември 2013
Мислења
284
Поени од реакции
69
Јас реков,ја пуштив за 100ка 12коеф. има
Иначе барса испадна 7 + ама некако сеа за реал не ми баш баш ама ајде и така уште 100 денари имам во новчаник ...
--- надополнето: 22 декември 2013 во 19:45 ---
иначе толку го мразам денов ама секој ебан пат коа играм систем и играм фиксови фиксовите ги фаќам а системот никако да го фатам да ти ебам среќата :facepalm: Untitled.png
 

Kajgana Shop

На врв Bottom