Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
25 август 2009
Мислења
2.078
Поени од реакции
1.243
маме му јебем немав време да се кладам денес, од сабајле не сум се прибрал и баш сега све излезе еееј шта речи !!! :D
 

Геврек

O ALQUMISTA
Член од
6 ноември 2008
Мислења
770
Поени од реакции
483
Геврек и Sergio_RMCF се казнети со по -2 поени за проба за лажирање коефициент. Во ниту една кладилница на светот нема 4.85 за 5+ на Сити - Плзен, ниту 2.15 на 1+пп1+2пп на Сити - Плзен.Коефициентите се 3 и 1.3 соодветно.
Друже типував во 5 сабајле сум погрешил отвори билтен на СЛ ке видиш коефициентот што сум го пишал е веднаш над тој на сити што требаше да го внесам еден над друг се.
Сакам фер игра и ова е ептен воочливо дека нема шанси толкав коеф да има сега гледам кога отворив да си видам поени. Доколу ти изгледа како намерно да сум згрешил остави ми ја казната од -2
 

Чичко Кумплунг

деца на транзицијата
Член од
3 декември 2011
Мислења
4.194
Поени од реакции
4.400
Вчера ме еба Шалке, тие умрените ги ставам 3+, денес ме еба па Баерн М. Си викам ај ладно е у русија нема да даваат голови и ја изграв 0-2, кое ладно бе, коа се распуцале, душицата германска клета да им ја ебам.
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.253
Поени од реакции
2.237
Друже типував во 5 сабајле сум погрешил отвори билтен на СЛ ке видиш коефициентот што сум го пишал е веднаш над тој на сити што требаше да го внесам еден над друг се.
Сакам фер игра и ова е ептен воочливо дека нема шанси толкав коеф да има сега гледам кога отворив да си видам поени. Доколу ти изгледа како намерно да сум згрешил остави ми ја казната од -2

Не можам веќе да го сменам, а и нека остане за пример на другите да играат фер. Не велам дека намерно го имаш пишано, ама нека биде ко поука, место да имаш +20, сега имаш -2.

Поздрав.
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.576
Поени од реакции
3.772
Геврек и Sergio_RMCF се казнети со по -2 поени за проба за лажирање коефициент. Во ниту една кладилница на светот нема 4.85 за 5+ на Сити - Плзен, ниту 2.15 на 1+пп1+2пп на Сити - Плзен. Коефициентите се 3 и 1.3 соодветно.
Sergio_RMCF сигурно мислел на 1п1+2п2+, тоа е 2.15...
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.406
Поени од реакции
61.999
Неверојатни резултати денес...
Излегоа сите мечеви, и на конечен, и на голови...
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.406
Поени од реакции
61.999
Слабо " местенки " a ? Ајде, иде викенд , ќе почнеш да кукаш пак.

Брат, дај бе иди играј тетрис, не се замарај со мене.
13 члена овде пишаа дека е неверојатно што сите фаворити излегоа, за мене си се закачил ко бува на мокар кур.
Не ти го закачам дечкото повеќе.
 
Член од
14 декември 2007
Мислења
3.271
Поени од реакции
707
Брат, дај бе иди играј тетрис, не се замарај со мене.
13 члена овде пишаа дека е неверојатно што сите фаворити излегоа, за мене си се закачил ко бува на мокар кур.
Не ти го закачам дечкото повеќе.
Па ти ги замараш другите членови на форумот кога нема да ти излезе некоја сигурна , " Местат !!! ,Веќе нема фудбал , се е намештаљка, се е бизнис" и слично на тоа. Вечерва сите излегоа и нема пискање .Штама од тебе а ? Ајде иде викенд , сигурно некоја ќе "наместат" да те заебе .
 

Jovan 995

Моторџија !
Член од
10 ноември 2013
Мислења
284
Поени од реакции
69
Еве јас како играв
Charlotte 94.5 -
Dallas 103.5-
Chicago 95.5 +
коеф 6.8 Уплата 500 денари :icon_mrgr::icon_mrgr:
Фала богу фатив нешто
Charlotte 74 коша
Dallas 103 коша
Chicago 99 коша :cool::cool: 2900 во џеб :icon_mrgr::icon_mrgr:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom