Кладилница (Генерална дискусија)

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.970
Поени од реакции
35.612
освен ако играчите не сакаат да го избркаат алегри уште денес па да се случат "чуда"
Na kraj taka ke ispadne sve im ebem. Di Marija ciganot kako namerno da sakase da dobie crven.:tapp::tapp:
Автоматски споено мислење:

@ilz za denes nema kako da ne stavis pari na Juve 2 i t2 2+, ke izleze kako shroder da igra protiv mzt skopje.

2.30 koef, poklon na sezonata.
Mzt sampion
 
Последно уредено:
Член од
29 јануари 2015
Мислења
7.278
Поени од реакции
20.260
Член од
17 април 2022
Мислења
78
Поени од реакции
210
Друже, облечи чорапи, не се играј на ова време. Ќе треба парите од добивкава, скраја било, на лекови да ги потрошиш за лечење на настинка.

Со среќа нека е.
Ти стај си еден куртон на лејката, бар еднаш да се осетиш дека си некој кур фактор во животот.
 
Член од
29 јануари 2015
Мислења
7.278
Поени од реакции
20.260
Ти стај си еден куртон на лејката, бар еднаш да се осетиш дека си некој кур фактор во животот.

Значи затоа ти си се чувствувал посебно досега, од сите свои профили.
Појасно ми е. :pos:
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Narednite mesec dena se period koga spokojno se odmara glavata i se zivee normalen zivot, vo megjuvreme se sprema stabilna banka i se ceka pocetokot na NBA.
Bidete i vie mirni, spremete se, najakata sezona e pred nas vo sekoja smisla na zborot.
I od aspekt na kladenje ova ke bide najdobrata sezona na site vreminja.
Garantiram.
Poucen od prethodnite nekolku sezoni i pratejki ja ligata do maksimum mozam da si dozvolam da vi obekjam deka ovaa sezona ke bide bukvalno polnenje vrekji so pari.
Do togas bidete mi dobri i ne se kladete na gluposti.
 

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.723
Поени од реакции
2.479
Жил симон втор сет 2.20. Според мене одличен тип, Гофан не е ни за на итф утскмицава.
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.056
Поени од реакции
6.663
Жил симон втор сет 2.20. Според мене одличен тип, Гофан не е ни за на итф утскмицава.
само на ситно вакви ебиветер 250ки колку да се прати

ептен станаа потценети 250ките како на пријателски се играат
 

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.723
Поени од реакции
2.479
само на ситно вакви ебиветер 250ки колку да се прати

ептен станаа потценети 250ките како на пријателски се играат
Искрено не ни играм во последно време, чисто како предлог го дадов. Иако искрено мислам дека би требало да земе Симон, се надевам дека не играше лошо Гофан после брејкот во прв сет со намера да се враќа.
Автоматски споено мислење:

Жил симон втор сет 2.20. Според мене одличен тип, Гофан не е ни за на итф утскмицава.
:cool:
 
Последно уредено:

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Barselona pobeda so osnovniot hendikep -7.5 1.90
Prijatelska utakmica e ama site igraci ke igraat osven Mirotic,Higgins i Sanli.
Vcera debitiraa Satoransky,Kalinic,Vesely i Tobi i imaa super partija, vecerva ke igraat povtorno.
Mnogu kvalitetna ekipa napravija Barsa za naredna sezona, mozam da zamislam kolku ke bidat jaki vo poln sostav. Ke gazat sve zivo.
Ocekuvam da osvojat 3 tituli, evroliga, spanskata liga i spanskiot kup.
Vecerasnava utakmica moze da se isprati na sreden vlog, sepak prijatelska utakmica e.
x500€
 
B

BigMac

Гостин
Barselona pobeda so osnovniot hendikep -7.5 1.90
Prijatelska utakmica e ama site igraci ke igraat osven Mirotic,Higgins i Sanli.
Vcera debitiraa Satoransky,Kalinic,Vesely i Tobi i imaa super partija, vecerva ke igraat povtorno.
Mnogu kvalitetna ekipa napravija Barsa za naredna sezona, mozam da zamislam kolku ke bidat jaki vo poln sostav. Ke gazat sve zivo.
Ocekuvam da osvojat 3 tituli, evroliga, spanskata liga i spanskiot kup.
Vecerasnava utakmica moze da se isprati na sreden vlog, sepak prijatelska utakmica e.
x500€
Миротич е во аут најмалку до јануари/февруари, Барселона секоја година прават добар тим ама на крај ништо ќе видиме сега што ќе направат.Еуролига Ефес,Реал и во сенка Милано и Барса.Монако никако да не се заборави за следна сезона зема страшни играчи.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom