Кладилница (Генерална дискусија)

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Имам 3 тикети добитни од пред 4-5 дена пред да го ажурираат сајтот кога беа офф сабајлето уште не ги имаат исплатено тикетите
Aaa, ja mislev so isplata na transakciska..
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Heading into Saturday’s game, Brooklyn has nine, maybe 10 players, available at the moment: Harden, Carter, Millsap, Mills, Blake Griffin, Shaq Harrison, James Ennis III, Langston Galloway and the newly signed Wenyen Gabriel. The question mark is Nick Claxton, who injured his wrist in the Nets game vs. the Sixers. Teams have to have eight players available to play an NBA contest.

Ako navistina Netsi izlezat vo ovoj sostav protiv Lakersi za bozikj bez razmisluvanje roknete go bradata plus poeni pa makar i na 30 granica, a nema da bide tolku okolu 25. Mnogu ke isforsira zagarantirano, sve asocira na toa, duri i so loshi procenti ke go dade over.
28,5 granica, dali vredi?
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.916
Поени од реакции
9.521
Од попладнево пак почнаа да дупат исто
Уште не ме имаат исплатено идиотиве Словачка Х2 хокеј 3,70 е превисоко за олку талентирана генерација хокеари.
П.с. Имаше некој знам во Копачка по работеше по форумов нек ми пишит ПП ако видит да го прашам нешто.
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.072
Поени од реакции
11.057
Уште не ме имаат исплатено идиотиве Словачка Х2 хокеј 3,70 е превисоко за олку талентирана генерација хокеари.
П.с. Имаше некој знам во Копачка по работеше по форумов нек ми пишит ПП ако видит да го прашам нешто.
Уса СЛовачка младите х2?
 
Член од
13 септември 2015
Мислења
1.010
Поени од реакции
2.283
Mancester vo zivo dali vredi da se proba 2ka 3.50 koef ?
Ја гледам утакмицава,Јунајтед беа очајни во прво немаа ниту една добра шанса,ама имаат многу прелази правено и добри играчи на клупа така да на ситно вреди да се проба.
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
NBA predlozi ?
Автоматски споено мислење:


Sharlot - Hjuston 240.5 -
Juta, Feniks i Nets da pobedat so -3.5
 

Attachments

Последно уредено:

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Feniks ke ja vrtat probajte ja vo zivo 2.70 koef. Vtoro poluvreme pretpostavuvam ke izdominiraat, posebno vo 3ta cetvrtina sea.
Автоматски споено мислење:

Memfis prvo poluvreme shutiraat 65%, vo vtoro ke bidat ispod 50%. Samo Feniks ofanzivno dobro da odigraat.
Автоматски споено мислење:

Povekje srekja nareden pat. Im odi epten na Memfis ne promashuvaat, Adams gi iskina pod kosh, ne im igra Ayton na ovie.
 
Последно уредено:
B

boomlakashaka

Гостин
Како да пресметам колку добивка имам
Играв систем 6 од 8 а погодив 7
 

Kajgana Shop

На врв Bottom