Кладилница (Генерална дискусија)

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Miami - Indiana 2 (1,90)

Miami bez Adebayo, Butler, Oladipo, Morris...
Автоматски споено мислење:

Genoa - Atalanta 2@T2 (1,61)

Vo forma e Atalanta, ova e cista pobeda, ja mislam i poise od 2 gola ke im stavat.. Za pohrabrite 2@T2 3+ vi e 2,45
 
Последно уредено:
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.046
Поени од реакции
6.655
Miami - Indiana 2 (1,90)

Miami bez Adebayo, Butler, Oladipo, Morris...
Автоматски споено мислење:

Genoa - Atalanta 2@T2 (1,61)

Vo forma e Atalanta, ova e cista pobeda, ja mislam i poise od 2 gola ke im stavat.. Za pohrabrite 2@T2 3+ vi e 2,45
би требало, ама некако како замор да ги фаќа аталанта периодов,во секој случај големи фаворити се..........од друга страна втф севиља - барса за 3+ 2.18,па севиља игра топ фудбал кога игра дома,а барса прима гол уште во соблекувалната......кец и 3+ супер валуе 4.75 може да се проба на разумен влог
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.955
Поени од реакции
35.491
Колку да не паднат, сеа наредна ќе изгубат од Мајорка.:tapp:
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.046
Поени од реакции
6.655
Колку да не паднат, сеа наредна ќе изгубат од Мајорка.:tapp:
таман завладеаа и притиснаа заработија безвеза црвен севиља и пак барса не можеа да се снајдат ниту да издоминираат со човек повеќе 30тина минути,ко ќе не е за тебе сите хороскопи ќе се срушат вечерта :place::place:
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.955
Поени од реакции
35.491
таман завладеаа и притиснаа заработија безвеза црвен севиља и пак барса не можеа да се снајдат ниту да издоминираат со човек повеќе 30тина минути,ко ќе не е за тебе сите хороскопи ќе се срушат вечерта :place::place:
Барса оваа сезона е потоп во второ полувреме, 100 % ќе изгубеа да не беше црвениот картон. Штета, за титула и онака немаме никакви шанси, барем пари да напраевме. За 540 евра ја чекав 1 и Т1 2+, само на неа. Пред тој ден фатив Валенсија 2 Т2 2+.
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
NBA za vecer?
Автоматски споено мислење:

Ja bi odel so Dejonte Murray 18,5+ i Brooks 20,5+
 
Последно уредено:

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Heading into Saturday’s game, Brooklyn has nine, maybe 10 players, available at the moment: Harden, Carter, Millsap, Mills, Blake Griffin, Shaq Harrison, James Ennis III, Langston Galloway and the newly signed Wenyen Gabriel. The question mark is Nick Claxton, who injured his wrist in the Nets game vs. the Sixers. Teams have to have eight players available to play an NBA contest.

Ako navistina Netsi izlezat vo ovoj sostav protiv Lakersi za bozikj bez razmisluvanje roknete go bradata plus poeni pa makar i na 30 granica, a nema da bide tolku okolu 25. Mnogu ke isforsira zagarantirano, sve asocira na toa, duri i so loshi procenti ke go dade over.
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.911
Поени од реакции
9.514
Овие 2вин идиоти им работет или како едно прашвам со деној никако прав одговор да добијам
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.911
Поени од реакции
9.514
Ne ti gi isplakjaat 2win? Ja voopsto nemam problemi so isplakjanje od kaj niv
Имам 3 тикети добитни од пред 4-5 дена пред да го ажурираат сајтот кога беа офф сабајлето уште не ги имаат исплатено тикетите
 

Kajgana Shop

На врв Bottom