Кладилница (Генерална дискусија)

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.629
Поени од реакции
34.888
Да не се разбереме погрешно, муабетот ми е дека за ваков коефициент вреди да се ризикува на Барселона.
Еве ти ја 2.22 во моментов :)
Тури ја Хикс на 3.1, и пиј си кавето, азното само ќе си дојт.
 
Член од
15 февруари 2019
Мислења
913
Поени од реакции
3.575
И сега работи ли у недела кладилница? Да не идам за џабе...
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.938
Поени од реакции
35.346
Дајт предлог 2 играчи од нба за вечер, оние најмногу шо шутираат. Дно сум јас нба, а сакам да одиграм цела вечер ќе седам и без тоа. :LOL:
Автоматски споено мислење:

Кој ќе ве чека вас, еве еден глуп тикет.. :ROFLMAO:

Мајорка - Барса - ГГ3+
Кливленд - Индијана - 210+
Оклахома - Далас - 206+

8.20 коеф на 20 евра, ај да видиме како ќе почне годинава. :icon_mrgr:
 
Последно уредено:
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.042
Поени од реакции
6.651
Дајт предлог 2 играчи од нба за вечер, оние најмногу шо шутираат. Дно сум јас нба, а сакам да одиграм цела вечер ќе седам и без тоа. :LOL:
Автоматски споено мислење:

Кој ќе ве чека вас, еве еден глуп тикет.. :ROFLMAO:

Мајорка - Барса - ГГ3+
Кливленд - Индијана - 210+
Оклахома - Далас - 206+

8.20 коеф на 20 евра, ај да видиме како ќе почне годинава. :icon_mrgr:
мајорка-барса не знам која е моментално границата на корнери ,пиши на колку сакаш овер .........нема напаѓачи убијци на текмата, али уфрлања и блокирања ќе има премногу
Автоматски споено мислење:

мајорка-барса не знам која е моментално границата на корнери ,пиши на колку сакаш овер .........нема напаѓачи убијци на текмата, али уфрлања и блокирања ќе има премногу
9 корнери треба да паднат,а досега има 2 паднато - 2.05 квота
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.909
Поени од реакции
9.507
Имат некој на 2вин денес добитен тикет ? Имам добитни тикети шо ми се ретардиранве ги имаат обработено како добитни ама парите не се легнати имат некој нормален ваму бе све да им ебам
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.137
Поени од реакции
107.443
Имат некој на 2вин денес добитен тикет ? Имам добитни тикети шо ми се ретардиранве ги имаат обработено како добитни ама парите не се легнати имат некој нормален ваму бе све да им ебам
Многу често праат вакви срања, срамна кладилница жими се. Колку пати ќе фатам нешто во живо и си праам тикет за подоцна у денот и стискам уплати...., бам немате доволно средства, отварам мои тикети гледам со зелено стои... Дно дна да им ебам све неспособно.
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.909
Поени од реакции
9.507
Многу често праат вакви срања, срамна кладилница жими се. Колку пати ќе фатам нешто во живо и си праам тикет за подоцна у денот и стискам уплати...., бам немате доволно средства, отварам мои тикети гледам со зелено стои... Дно дна да им ебам све неспособно.
Лесно е ко си монопол да дупиш ебем им крвава мајка, Калгари ми беше многу добра 2ка кога ги видов составите немав ни на картица пари за депозит се напрајв пепел овие 4-5 дена морав да ден задоволам со влог од 700ки заспани
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Irving debitira vecerva kompletni se Nets samo Joe Harris shto e out i Aldridge upiten za vecerva, a na Indiana im falat nekolku bitni igraci.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom