Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
23 август 2010
Мислења
38.241
Поени од реакции
108.142
Нема врска, сега ја отворив темата и го видов постот.
Јас ја играв тим 2 1+ ама Милан ми го турна ливчето.
Сигурно исто си рекла и за Милан, еј прво место се а 3.50 им дале. Стефи 365 блампертиза на дело.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.266
Поени од реакции
16.860
Сигурно исто си рекла и за Милан, еј прво место се а 3.50 им дале. Стефи 365 блампертиза на дело.
Милан е дно веќе еден месец, ги играв гол да дадат само, умрените ни за тоа не се способни.
Ама 6 квота на екипа која е во иста форма како и домаќинот вреди да се проба, барем јас така играм.
Секој за себе, ете дечкото бил сигурен дека ќе добие Псж, можи и ќе фати.

Коефициентот за Псж не беше реален денес, играа со Барса ЛШ, климави се во првенството оваа сезона, плус им фалат неколку играчи.
Автоматски споено мислење:

На муабетот 0:2
И 10 гола да дај Псж денес на мизерен коеф.бе ја играм, самиот кажа, за Интер денес 2.20 беше квотата ако не се лажам.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.241
Поени од реакции
108.142
Леле како ме нервираат вакви пијавици, земала за 20 денари игра глупости од цел билтен ама битно го пробива системот. Секое коло контра фаворитите гол да примат и за тие што ќе трефне истово го коментира низ темиве.

Монако ништо не игра денес како и ПсЖ али им се погоди 2 гола на шашма да дадат, особено вториот, комедии.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.266
Поени од реакции
16.860
Леле како ме нервираат вакви пијавици, земала за 20 денари игра глупости од цел билтен ама битно го пробива системот. Секое коло контра фаворитите гол да примат и за тие што ќе трефне истово го коментира низ темиве.

Монако ништо не игра денес како и ПсЖ али им се погоди 2 гола на шашма да дадат, особено вториот, комедии.
Абе од такви како тебе шо ќе клаваат Илјадници на вакви посрани квоти кладилниците живеат.
Клавај си ти секое коло на Барса, Реал И Псж на мртви 1.15 квоти, јас ќе си клавам по 20 денари :coffee:
Монако не играл ама затоа Псж со ултраталентот Паредес на средина и онај залижаниот напред се истурија од играње, една шанса немаа во цело полувреме.
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.869
Поени од реакции
24.365
Леле како ме нервираат вакви пијавици, земала за 20 денари игра глупости од цел билтен ама битно го пробива системот. Секое коло контра фаворитите гол да примат и за тие што ќе трефне истово го коментира низ темиве.

Монако ништо не игра денес како и ПсЖ али им се погоди 2 гола на шашма да дадат, особено вториот, комедии.
Буквално секое коло пишува дека противникот кој ќе игра против Реал, можеби ќе направел изненадување.
Нормално, понекогаш се случува да погоди и нормално, кога ќе погоди паѓа во делириум.

Една од причините поради која престанав да пишувам во таа тема.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.266
Поени од реакции
16.860
Амааннн Оби врати се на темата, оти ќе се замонашам :semolam:
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: ob1
Член од
23 август 2010
Мислења
38.241
Поени од реакции
108.142
Абе од такви како тебе шо ќе клаваат Илјадници на вакви посрани квоти кладилниците живеат.
Клавај си ти секое коло на Барса, Реал И Псж на мртви 1.15 квоти, јас ќе си клавам по 20 денари :coffee:
Монако не играл ама затоа Псж со ултраталентот Паредес на средина и онај залижаниот напред се истурија од играње, една шанса немаа во цело полувреме.
Ок фаќај ти мене драго ми е за тоа, ама не мислиш дека си малце комична со коментарите откако ќе се случи некоја работа? Зашо не кажа пред утакмица дека е смешна квотата на ПСЖ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom