Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
26 септември 2012
Мислења
8.057
Поени од реакции
6.665
Слаба или јака на земја Риске мислам дека ќе помини денес 1.90 во живо
 
Член од
2 јануари 2011
Мислења
1.557
Поени од реакции
998
Риск која мислам дека никогаш во животот нема добиено меч во Рим денес игра како да е финале и како животот да и зависи од тоа. Двапати губеше со брејк, еднаш спаси 00-40, во 5-6 наврати погоди линија во првиот сет, трча како да нема утре. У реду е.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.072
Поени од реакции
11.057
Дај објаснете на кој начин играте онлајн. Од која банка и на кој кладилници. Бет ми е суспендид. Не ми ја отвора демек не ја подржува државава. Исто како и покерите. И бетфеир исто.

Последно јако кога играв беше во копачка. Ептен јаки коеф држеа, пример 1.65 ако е на бет, 1.8-9 беше во копачка. Како да ннемаа маргини. 3+ и 0-2 често имаше 1.9 со 2коеф, па вредеше да се игра макар и данок сме имале, истото на нет беше 1.65 со 2.05 пример. Дури и со 15% данок повеке чар имаше во копачка, тикети што таму носат 7-8 коеф оданочено, на нет или во другиве кладилници беше по 6-7.
Е сеа и тие се мангупсат како што гледам па исти како и другите се.
Е ова јако, е појаки ливчина како она влера, по 5-10к. Само не беше толку често и секојдневно.
На долг рок данокот од 10% е фатален, а не па 15% со уште намалени коеф од порано. Отворете во СЛ на пример, еден куп утакмици има каде што плусот е 1.85 а минусот 1.76
Класична кражба.
 
Член од
25 август 2020
Мислења
58
Поени од реакции
51
Jas mislam treba da se otvori nekoj podforum Kladionica(fudbal), znaci stanva necitlivo kolku zamarate so vasite strucni analizi za tenis a pojma nemate. Bez navreda ama coek da ve prati so uplata ne samo so kukja i vikendica so ke izgubi Abe i zenata rem kje si ja ostaj. Riske pogodila linija i trcala kako da nema utre, Abe odi ziti gospo.. Polosi od vas se samo onie so ruskiot hokej, a mozda i istite ste koj ve znaj...
 
Член од
18 јуни 2017
Мислења
387
Поени од реакции
265
Последно уредено:
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
Jas mislam treba da se otvori nekoj podforum Kladionica(fudbal), znaci stanva necitlivo kolku zamarate so vasite strucni analizi za tenis a pojma nemate. Bez navreda ama coek da ve prati so uplata ne samo so kukja i vikendica so ke izgubi Abe i zenata rem kje si ja ostaj. Riske pogodila linija i trcala kako da nema utre, Abe odi ziti gospo.. Polosi od vas se samo onie so ruskiot hokej, a mozda i istite ste koj ve znaj...
Види не може секој да погоди огромни 1.55 коефициент на Србија Турција 1x 2+ и да престани да работи во Кромберт.
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Дај објаснете на кој начин играте онлајн. Од која банка и на кој кладилници. Бет ми е суспендид. Не ми ја отвора демек не ја подржува државава. Исто како и покерите. И бетфеир исто.

Последно јако кога играв беше во копачка. Ептен јаки коеф држеа, пример 1.65 ако е на бет, 1.8-9 беше во копачка. Како да ннемаа маргини. 3+ и 0-2 често имаше 1.9 со 2коеф, па вредеше да се игра макар и данок сме имале, истото на нет беше 1.65 со 2.05 пример. Дури и со 15% данок повеке чар имаше во копачка, тикети што таму носат 7-8 коеф оданочено, на нет или во другиве кладилници беше по 6-7.
Е сеа и тие се мангупсат како што гледам па исти како и другите се.
Е ова јако, е појаки ливчина како она влера, по 5-10к. Само не беше толку често и секојдневно.
На долг рок данокот од 10% е фатален, а не па 15% со уште намалени коеф од порано. Отворете во СЛ на пример, еден куп утакмици има каде што плусот е 1.85 а минусот 1.76
Класична кражба.
sega kopacka live ti dava 1,75 za eden teniser i 1,75 za drugiot.. ako zavodi prviot ima 1,5 vtoriot 1,85/1,90 ... odi igraj posle so danokot na grb..


btw kako be bet365 suspendiran koga bas denes akaunt napraviv i toa u poleto si stoi macedonia
 

Kajgana Shop

На врв Bottom