Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.507
Поени од реакции
21.281
Comunicaciones - Xelaju 1


Binacional - Alianza Lima 1



Немам никакви информации, ама на работа доаѓа еден типац и обично нема промашај кога се работи за Јужноамерички лиги.
Пишав претходно и за парагвајската Лима, не разочара.
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
Comunicaciones - Xelaju 1


Binacional - Alianza Lima 1



Немам никакви информации, ама на работа доаѓа еден типац и обично нема промашај кога се работи за Јужноамерички лиги.
Пишав претходно и за парагвајската Лима, не разочара.
Фала друже, ги споив со Спортинг 1 и Марсеј 2+. 4 и нешто квота, мераци :)
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Она кога цел свет ја игра Интер-1 а јас знаев дека ке се посерат :D знам дека се малку пари ама па 7.7 коеф


Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
Вака поголем коеф кога ќе го сврзите со неколку од 1.25 коеф заслужувате ќотек.
 
B

Beginner

Гостин
Вака поголем коеф кога ќе го сврзите со неколку од 1.25 коеф заслужувате ќотек.
Во право си демек "сигурни" на крајта и на 2те тресење :D
За вечер бев сигурен Динамо Загреб 1 добар коеф ама им го видов тимот на Сити сега и се откажав Пеп е ретард. Памтам против Атланта пак исто не му требаа бодови играа со 1в тим и играше викендот против Пул затоа и изгуби таму. Сега пак игра викендов со Арсенал а тој со ебан Динамо Загреб игра 1в тим нека изгубат како стока против Арсенал.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.815
Поени од реакции
7.504
Во право си демек "сигурни" на крајта и на 2те тресење :D
За вечер бев сигурен Динамо Загреб 1 добар коеф ама им го видов тимот на Сити сега и се откажав Пеп е ретард. Памтам против Атланта пак исто не му требаа бодови играа со 1в тим и играше викендот против Пул затоа и изгуби таму. Сега пак игра викендов со Арсенал а тој со ебан Динамо Загреб игра 1в тим нека изгубат како стока против Арсенал.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
Пеп против Ворчестер игра со прв тим за да ги наполни 8-0, со Динамо Загреб немало да игра.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.507
Поени од реакции
21.281

Kecule na San Lorenzo
Posledno kolo, i toa kako im e potrebna pobeda. Kvotata odlichna, River Plate mozat samo na piknik da si otidat zaso i onaka nema za shto ds igraat.
Pishete si ja so vreme, ochekuvam pad na kecot utre.
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.914
Ja za denes ke izigram na sitno da ne recam na 100ce Liverpool X svrzana so bayern gg4+.. Ne deka e vreme da kiksne pool nego uvek koga igraat prviot i posledniot se desavaat sranja..
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.507
Поени од реакции
21.281

Kecule na San Lorenzo
Posledno kolo, i toa kako im e potrebna pobeda. Kvotata odlichna, River Plate mozat samo na piknik da si otidat zaso i onaka nema za shto ds igraat.
Pishete si ja so vreme, ochekuvam pad na kecot utre.
Од 2.10, на 1.85...
До почеток ништо чудно и 1.40 да бидне.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom