Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
23 август 2010
Мислења
38.159
Поени од реакции
107.595
Нема да тепа.

Ау Надал-Чилиќ на егзибицијата во Харлингем му дале 3 квота на Чилиќ, вреди да се проба најискрено зашо на Рафа ова ќе му е прв меч на трева годинава, а и ќе му служи онака да испроба до каде е со форма, а Чилиќ веќе настапи во Квинс и општо тревата му одговара како подлога. Знам дека е егзибиција ама вреди да се проба што кур, лани знам со Ебден патеше во два ТБ сета Надал, не можеше вол у гз да убоде.
 
Последно уредено:
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.872
Поени од реакции
7.295
Нема да тепа.

Ау Надал-Чилиќ на егзибицијата во Харлингем му дале 3 квота на Чилиќ, вреди да се проба најискрено зашо на Рафа ова ќе му е прв меч на трева годинава, а и ќе му служи онака да испроба до каде е со форма, а Чилиќ веќе настапи во Квинс и општо тревата му одговара како подлога. Знам дека е егзибиција ама вреди да се проба што кур, лани знам со Ебден патеше во два ТБ сета Надал, не можеше вол у гз да убоде.
Zborime za Cilic Marin? Toj sto bese raznesen na treva od Diego Svarcman(metro i jagoda)?
Ok,tocno 0 denari ke stavam na takov imbecil protiv Rafa,makar iskocilo info deka Nadal bil zgazen od voz.
Poz
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: ilz
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.546
Поени од реакции
21.524
Zborime za Cilic Marin? Toj sto bese raznesen na treva od Diego Svarcman(metro i jagoda)?
Ok,tocno 0 denari ke stavam na takov imbecil protiv Rafa,makar iskocilo info deka Nadal bil zgazen od voz.
Poz
Секој број помножен со нула дава нула.
И ти и тој што те лајкнува сте страшно добри аналитичари.
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Секој број помножен со нула дава нула.
И ти и тој што те лајкнува сте страшно добри аналитичари.
Rece deka naredniot den ke postiras Screenshot, pominaa 2-3 nedeli od togas, te nema nekako. Znaci obicen lazgo si i pisis samo radi reda. Ne me stavaj vo usta vekje.
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
Nekoj predlog od kvalifikaciive za Vimbldon ?
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Brazil da osvoi koja kladilnica od našive nudi najdobar koef ?
 
B

Beginner

Гостин
Бразил-Аргентина-2@4.2 коеф
Ова му е последна шанса на Меси да си замине со трофеј од Аргентина. На ваков коеф мора да се проба на ситно 500-1000. Дури и за посигурно може Аргентина во финале.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom