Кладилница (Генерална дискусија)

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.912
Поени од реакции
84.317
Барти-Плискова 2че 2.15 квота. Валуе
 
B

Beginner

Гостин
Колку се дно дна овие Маратонбет тоа е страшно ставам 20 евра ајде бидејки видов бонус имат за нови корисници. Ајде што не ми го прочита промо кодот за бонусот. Ама па правам дабл 2.8 коеф и ми дава мах уплата 0.50 центи па дали се нормални. Ги ставив преку скрил и одма сега напраив риквест за вадење преку скрил е сега незнам за колку дена ке ми стигнат и дали ке ми барат некој документ за верификација за ди ми го одобрат withdrawot ако барат и документ за верификација заглавив со овие идиоти. Ако има некој искуство со ова нека пише. Затоа бет365 се најдобри.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Колку се дно дна овие Маратонбет тоа е страшно ставам 20 евра ајде бидејки видов бонус имат за нови корисници. Ајде што не ми го прочита промо кодот за бонусот. Ама па правам дабл 2.8 коеф и ми дава мах уплата 0.50 центи па дали се нормални. Ги ставив преку скрил и одма сега напраив риквест за вадење преку скрил е сега незнам за колку дена ке ми стигнат и дали ке ми барат некој документ за верификација за ди ми го одобрат withdrawot ако барат и документ за верификација заглавив со овие идиоти. Ако има некој искуство со ова нека пише. Затоа бет365 се најдобри.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Mene za 3 dena mi stiga ama direktno na NLB transakciska prefrlam, nz preku skril kolku se ceka...
 
B

Beginner

Гостин
match betting prais?
Sakav da probam da napravam ama gledas zaebancii odma prv bet mi dava 0.50 max bet pa se iznervirav i se otkazav odma. Moze drugite online kladilnici nema da se takvi ama pak moze da te zaebavat pa za withdraw da ne ti go verificirat taka da zaebi. Inaku clenot sto velese deka pravel sekoj den 20 evra od bonusi ako moze da dojde ovde da ne "prosvetli" vo koi kladilnici da pravime akaunt kade sto nema da te ebat so limiti na bet i kade sto ke mozes da gi izvadis parite.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Sakav da probam da napravam ama gledas zaebancii odma prv bet mi dava 0.50 max bet pa se iznervirav i se otkazav odma. Moze drugite online kladilnici nema da se takvi ama pak moze da te zaebavat pa za withdraw da ne ti go verificirat taka da zaebi. Inaku clenot sto velese deka pravel sekoj den 20 evra od bonusi ako moze da dojde ovde da ne "prosvetli" vo koi kladilnici da pravime akaunt kade sto nema da te ebat so limiti na bet i kade sto ke mozes da gi izvadis parite.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
никогаш не е лесно да ја победиш кладилницата.. Единствен начин според мене да ја победиш е да играш прогресија, ама за тоа ти треба голема банка.. Јас пред некое време кажав како може да се игра проргесија..

1.Зимаш рандом тим од подолните англиски лиги и маваш Х на прогресија.. Во лигата они имаат по 46 текми плус 3 купа играат значи минимум 50 утакмици играат годишно, башка да бидеме реални тие екипите во подолните лиги скоро сите се со изедначен квалитет.. Годишно минимум 10 нерешени имаш... Само финтата е да издржиш додека дојде нерешеното, пример ако ти го дае на 12то коло, тогаш е многу далеку ако немаш банка.. Ако имаш банка е полесно...

2.Втор начин размислив е Х на НБА рандом тим.. Али не директна прогресија, туку прогресија на одолговлекување.. Како функционира? Имаш 82 текми и почнуваш да речеме со некој влог пример 100 денари.. Е сега ти играш на прогресија ама не секој следен натпревар да го играш Х туку да речеме 5 утакмици тураш 100 денари па следните 5 тураш 200 денара, јер во НБА за Х ти се минимум 16 квота.. Така да ако тураш 5 текми по 100 денара = 500 ама у тие 5 ако фатиш Х имаш кјар 1100..

3.Исто така хокеиве НХЛ има многу нерешени, башка убави квоти се башка 82 текми има.. Тука идеш на класична прогресија ко под бр.1
 
Член од
23 јануари 2016
Мислења
2.141
Поени од реакции
5.492
akademija pandev deneska izgleda ke bide bez doriev i stoilov, a mozda i bez krstovski. prvite dvajca im se najvaznite igraci, pa kvota od preku dva za pobeda na shkendija e prilicno visoka.
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Зашто ќутите бе хејтери??? Каде сте со мудрувањата за Баерн???
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Колку беше коеф за 7+? :D Сигурно бил 5-6 коеф еве и проверив толку бил. Така да ни кладилниците не пасат трева ама ок ти си знаеш.


Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
6,8 у Златна ама шо има врска битно кеш си земав... Пак до крај ќе ги играм 7+
 

Kajgana Shop

На врв Bottom