Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
22 јули 2010
Мислења
778
Поени од реакции
447
Хахахахаха, па да ли е можно, само што ќе пишував Кајгана магијо нека даде Мајнхејм уште еден гол и оп 2-0, хахахах :)
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
778
Поени од реакции
447
Кајгана магијо, нека паднат 2 гола кај Антверп :)[DOUBLEPOST=1473002203][/DOUBLEPOST]Абе ова Кајгана магијава навистина функционира, само што пишав одма падна 1 гол, ајде сега уште еден !!!
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
778
Поени од реакции
447
Падна гол и го поништија, пу да ти ебам :mad:[DOUBLEPOST=1473004149][/DOUBLEPOST]Браво, ајде сега уште Данска и Германија и да си лапнам 13,000-ки :)
 
Последно уредено:
Член од
15 октомври 2014
Мислења
2.031
Поени од реакции
802
Na Airbus-TNS da padne uste barem eden gol od bilo koja ekipa...[DOUBLEPOST=1473003643][/DOUBLEPOST]Falaaaa
Kajgana Magija standart si dava odvreme navreme ..dodeka ne se potrosi magijata ..
Ps.inace ke treba da gi cekam Ceska 1 od kasno,samo zatoa sto ne mi se igrajaa dvete zaedno po 1.4koef na Tns i Hibernian 3+ namesto Ceska,i si vlegoja ..
Valjda magijata ke raboti i kaj Danska 3+ i Ceska 1
Падна гол и го поништија, пу да ти ебам :mad:[DOUBLEPOST=1473004149][/DOUBLEPOST]Браво, ајде сега уште Данска и Германија и да си лапнам 13,000-ки :)
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
39.763
Поени од реакции
78.096
]Браво, ајде сега уште Данска и Германија и да си лапнам 13,000-ки :)
Вака како што те читам мислев уште една ти фали....па после пишуваш за уште една утакмица..па за уште една..па уште 2.. пази да не се потроши магијата :D

Не е лошо ако можеш и во живо да си покриеш нешто ако ти остане уште една барем..
 
Член од
26 август 2008
Мислења
131
Поени од реакции
23
Kajgana Magija standart si dava odvreme navreme ..dodeka ne se potrosi magijata ..
Ps.inace ke treba da gi cekam Ceska 1 od kasno,samo zatoa sto ne mi se igrajaa dvete zaedno po 1.4koef na Tns i Hibernian 3+ namesto Ceska,i si vlegoja ..
Valjda magijata ke raboti i kaj Danska 3+ i Ceska 1
те гледам играш повеќе на голови исто како мене :) моја препорака да уплаќаш во Вил Хил , имаат подобри коеф. за голови за разлика пд Спортлајф.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Член од
15 октомври 2014
Мислења
2.031
Поени од реакции
802
те гледам играш повеќе на голови исто како мене :) моја препорака да уплаќаш во Вил Хил , имаат подобри коеф. за голови за разлика пд Спортлајф.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Nemam u blizina ..pretezno uplakam Zlatna,daleku podobri koef od Sportlife inace imat .
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
778
Поени од реакции
447
Вака како што те читам мислев уште една ти фали....па после пишуваш за уште една утакмица..па за уште една..па уште 2.. пази да не се потроши магијата :D

Не е лошо ако можеш и во живо да си покриеш нешто ако ти остане уште една барем..
Хаха, за мене кајгана магијата работи секогаш :) ..иначе Германија и Данска 95% победуват, не би да фрлам пари да ги штитам[DOUBLEPOST=1473008043][/DOUBLEPOST]
17:00 Nacional - Chaves 1 @ 2.55 Копачка
Што ти реков ;)
 
Последно уредено:
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.235
Поени од реакции
4.901
Ајде Азербеџан уште еден гол и Англија 2 ..
првиве 24 шута од кои 17 во рамки на гол и не можат уште еден гол да дадат а играат со играч повеќе од 50 минута .. другиве исто со играч повеќе се и пак не можат еден ебан гол да дадат !
 
На врв Bottom