Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
23 август 2010
Мислења
38.168
Поени од реакции
107.657
Остај ти интер, тенисите ти почнуваат. :D
Ќути... Од понеделник па натака има ептен за играње. А сеа глеам и за утре имало доста, ќе споделам нешто да не речеш после Стефан анонимен, Стефан ваков Стефан онаков. :D
 
Член од
30 мај 2009
Мислења
10.144
Поени од реакции
23.251
Ќути... Од понеделник па натака има ептен за играње. А сеа глеам и за утре имало доста, ќе споделам нешто да не речеш после Стефан анонимен, Стефан ваков Стефан онаков. :D
Гофан + на гемови, појма немам колку е разликата ама би требало 3 сета.
Симон, Степанек и Чилич да тепаат.

Ова во соработка со Види Фотос, ако не погоди ништо, тргајте го од мод. :D
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.168
Поени од реакции
107.657
Гофан + на гемови, појма немам колку е разликата ама би требало 3 сета.
Симон, Степанек и Чилич да тепаат.

Ова во соработка со Види Фотос, ако не погоди ништо, тргајте го од мод. :D
Гофан би требало да излезе, од две дрва два сета на бидува. :D Степанек тепа 100%, Томич и земјена подлога се два различни поими, Чилич пари да ми даваш не го ставам на тикет па колку сака нека е сигурен иако мислам дека ќе тепа утре, а Симон не знам, во очајна форма е Бенето, би требало да го добие. Од мене ти е Кузњецова, ќуќа стај и на неа, а ја најверојатно ќе го играм и Хас али ќе проверам утре пак за секој случај.
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Ај за утре кажете 4 типа тенис со 5+ коефициент
 
Член од
30 мај 2009
Мислења
10.144
Поени од реакции
23.251
Гофан би требало да излезе, од две дрва два сета на бидува. :D Степанек тепа 100%, Томич и земјена подлога се два различни поими, Чилич пари да ми даваш не го ставам на тикет па колку сака нека е сигурен иако мислам дека ќе тепа утре, а Симон не знам, во очајна форма е Бенето, би требало да го добие. Од мене ти е Кузњецова, ќуќа стај и на неа, а ја најверојатно ќе го играм и Хас али ќе проверам утре пак за секој случај.
Ич не му се ни испулив на жените .... за типување. :D Хендикеп Кузњецова или чиста ?
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.168
Поени од реакции
107.657
Ич не му се ни испулив на жените .... за типување. :D Хендикеп Кузњецова или чиста ?
Ау не знам колку ќе и дадат хендикеп, ако е 4.5 би требало да влезе лесно, ама со жениве све е могуче. Ако играш на поголем влог стај си ја конечен тип, 1.25 ќе е коефициент во Копачка ваљда и немаш гајле. :D А да, и Ферер е 1 утре против Вавринка. :D
П.с. Потенцијално изненадување: Возниацки-Шведова 2ка, 2.50, според мене и доста реален тип е ова, оваа Возниацки е дрво на земја а Шведова е одличен земјаш.
 
Член од
30 мај 2009
Мислења
10.144
Поени од реакции
23.251
Ау не знам колку ќе и дадат хендикеп, ако е 4.5 би требало да влезе лесно, ама со жениве све е могуче. Ако играш на поголем влог стај си ја конечен тип, 1.25 ќе е коефициент во Копачка ваљда и немаш гајле. :D А да, и Ферер е 1 утре против Вавринка. :D
Не играм против швицарацот. :D

Ќе ја врзам со други, ваљда таа ќе улета место Чилич.
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.863
Поени од реакции
6.370
Кој кладилници имат најавено дека работат денес ? (05.05)
 

Schürrle

can't be touched
Член од
19 ноември 2008
Мислења
3.020
Поени од реакции
2.059
Raboti BetCity?
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
Копачка работи, сега бев да уплатам.
 

Velix

Kirk Hammett
Член од
18 мај 2012
Мислења
674
Поени од реакции
207
За 2 утакници не фатив.Болтон1 ја имав и Рома ГГ&3+.И ништо работа Болтон 2-2 Рома 0-1
 

Kajgana Shop

На врв Bottom