Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
11 јануари 2009
Мислења
722
Поени од реакции
90
Момци ај кој е повеќе упатен да сподели некој тип за вечер нба плус минус...играчи..
 
Член од
17 март 2007
Мислења
800
Поени од реакции
508
Првата не ја видов, се исилив на вторава, али ништо од бизнисот, ајде повеќе среќа утре.
Значи од тоа што пратев минатата сезона, тимови во Шведска што се за играње се Малмо, Гетеборг и Елфсборг. Тие се тројката што се најбогати клубови и доста се подобри по квалитет. Другото е секој секого може да победи. Така да од наредното коло само одбирање по еден тим од наведените за сингл.
 
Член од
12 март 2013
Мислења
757
Поени од реакции
1.196
Да, оти нели другите фанови објективни се и не тежнеат да го оправдат својот тим :coffee:

Не за друго, некој кој не ја гледал утакмицава ќе каже "пу овој деко пак немал среќа" а всушност како што речиси секој натпревар се дешава беа поништени голови ради офсајд и прекршок во напад.

не е темава погодна да те цитирам али ај...
и да,потполно заслужено влеговте у финале али биди реален малце јбт
и фаулот од Салах беше сомнителен али не е тоа оправдување за лошата игра ;)
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.915
Поени од реакции
84.322
хех 2 пати имаше брејк предност Андерсон и дури сервираше за сет......за лагано да си го изгуби :ROFLMAO:
 
Член од
17 јуни 2012
Мислења
1.934
Поени од реакции
2.438
Барса ја имам 1и4+ и таман сакав да пцујам за двата гола поништени ама Суарез ме предомисли (y)
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.057
Поени од реакции
6.668
на земјата такви работи се дешаваат,не знам шо се чудите.........до последно не може да се предвиди кој ќе добие
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Ало бе ЛУЗЕРПУЛ дајте уште еден ебан корнер напрајте .... 30мин ве чекам се да ви ебам по список ...
 

бутЕ

старлета
Член од
29 март 2011
Мислења
2.231
Поени од реакции
3.830
Имат надеж за нас шо ја чекаме реал 2-2?
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.865
Поени од реакции
4.368
Ова ли е реал бе...... Ваљекано игра ко Барселона у најјаката форма,колку само можеше да биде 1:0 за Ваљекано
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Ова ли е реал бе...... Ваљекано игра ко Барселона у најјаката форма,колку само можеше да биде 1:0 за Ваљекано
Со пасот во шеснаесетник што му го дадоа на Хамес можеше и 0-1 да биде ако гледаме така.
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.951
Поени од реакции
1.169
Ова ли е реал бе...... Ваљекано игра ко Барселона у најјаката форма,колку само можеше да биде 1:0 за Ваљекано
Proslata utak so celta % barca bese kosmar za tie so ja cekaa . deneska real so posran koeficient . neka tepat DA fane narodo tie so go cekatt samo nego
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom