Кладилница (Генерална дискусија)

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.371
Поени од реакции
85.287
ТОООООО БЕ СУДИЈО ТОООО ОД ГОЛ ЛИНИЈА СО РАКА ВАДИ ИГРАЧ ТОПКА ПЕНАЛ НЕ СУДИШ ТООО :cuc:

шо кур викаат помошни судии кога ништо не гледаат..УЕФА МАФИЈА !
 
Член од
17 јуни 2012
Мислења
1.934
Поени од реакции
2.438
еееееееееееее алонсо бе да ти изнаебам све женско у пичка што ти мрда по куќа да ти ебам тоа старото копиле непокретно мајку да ти ебам у пичка!!!!! и тебе гвардиола семката да ти ја ебам револуционистичка кој кур те тераше да го купуваш умреново све да му ебам ментално ја на него...живарникот да ви го ебам неспособен неможете еден шугав сити да победите да ви се мочам у тоа сортата ретардирана нацистичка швабска жута!!!!!!!! пичка ви матер малоумна, ехх све да ви ебам цццццццццццццццццццц.[DOUBLEPOST=1416951266][/DOUBLEPOST]акоооооооооооо ви ееееее све да ви ебам у пичка германскоооооооооооооооооооооооооооооооооо сисај пички мртви ви ебам!!!!!!!!!!!!!
Ако е за сисање пички и јас сакам :vozbud:
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
и вие бе конференција крвта да ви ја разебам, 2+ не можете 8 утакмици да завршите све ви ебам.......
 

-x-

punished
Член од
2 март 2013
Мислења
1.191
Поени од реакции
837
Odamna ne sum se iznerviral vaka, 2 gola u 80ta minuta, shto koj gjavol me terashe i denes da pisham.. fak
 
Член од
19 март 2011
Мислења
12.881
Поени од реакции
14.319
Barca dupla pobeda ja fativ
Shakhtar Bilbao 1+ II
Psg 2+ II
Chelsea 3+
Sporting 1 ali odlozena
i uste grevovie City ne mozat da tepaat, a cela utakmica so igrac poveke :tapp::tapp::tapp:
:pos::pos::pos:
Na tolku :гомце: izedeni i tepaa na kraj pederive.

Negoo taman se izraduvav fativ posle tolku vreme i si vikam aj i taka Sporting 1.35 niso ne menja mn 2000 ijadarki pak si lapam i koga ja produzuvaat :pos:
Ako ne tepaat ovie sega ke se obesam na tarasa :facepalm:
 

комшијаTи

Комшија Ти
Член од
21 ноември 2013
Мислења
6.239
Поени од реакции
5.273
Ова 1-4 гола било екстра само да не ме зафркнеше ПАОК рано уште Арсенал ќе си ге чекав на исти тип за 2700
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.371
Поени од реакции
85.287
Денеска се фаќаа пари ама еве некои будали пар како мене на Шахтјор шо залетале ќе останат со прстот во уста..

Утре Пул го бркам 2ка 2 квота е..НИВНА Е СЕЗОНАВА МОРА ДА ТЕПААТ...па да му ебам мајката 2 квота против бугари...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom