Кладилница (Генерална дискусија)

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
11.870
Поени од реакции
18.786
Ne druze ama gi imam gledano i dvete ekipi nekolku pati i po mene bez razlika sto Bohum ima pozvucno ime vo ovoj moment e poslaba ekipa. Bodovnata razlika e mala megju niv no pak ke napomenam spored mene gostite se podobri.
Грешиш. Не само позвучно име, Бохум има и подобри играчи, но тоа не значи дека ќе завршат над нив на табелата.
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
10.843
Поени од реакции
8.467

Riddler

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
5.289
Поени од реакции
6.532
Ne druze ama gi imam gledano i dvete ekipi nekolku pati i po mene bez razlika sto Bohum ima pozvucno ime vo ovoj moment e poslaba ekipa. Bodovnata razlika e mala megju niv no pak ke napomenam spored mene gostite se podobri.

(y) Заради оваа реченица те послушав и ја пробав 2ка во систем најбитно нешто е да знаеш што екипи играш односно со шо квалитет располагаат
 
Член од
12 септември 2008
Мислења
741
Поени од реакции
510
18:00 4601 LOK.ZAGREB SLAVEN ki 1 2.00
20:30 5001 TOULOUSE SAINT-ÉTIENNE ug 0-2 1.62
20:30 3001 M' GLADBACH LEVERKUSEN tgg GG 1.60
21:00 4001 ESPANYOL GRANADA ug 0-2 1.67
20:00 5107 METZ CAEN ki 1 2.45
Вкупно 21 коеф, ако стасам го пуштам за 200...
е зошто бе да не си земам 4 иљадарки...:place:
 
Член од
25 јануари 2010
Мислења
25
Поени од реакции
1
Zdravo , nekoj sto se kladi na bet365 ili sl. ( ako e od prilep uste podobro ) I da saka da napravi deposit od okolu 50 € za oblozuvanje neka me iskontaktira ,
 
На врв Bottom