Кладилница (Генерална дискусија)

L.A

Член од
19 јануари 2014
Мислења
1.695
Поени од реакции
1.019
Челзи 1
Галатасарај 1
Р.Мадрид 1
Клајте на повисока уплата

Инаку Ливерпул 1 / 1Х
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.897
Поени од реакции
9.494
1/4 финале бранит Додиг колку шо најдов значи не губит ништо на Чилич му се потребни поке поените а мислам дека се добри пријатели вака слично на Додиг му пушти Чилич лани
2-0 пријателски
 
Член од
25 мај 2010
Мислења
3.154
Поени од реакции
6.358
^мхм, мислам нема шанси Бохум да изгуби, у најмала рака нерешено.
мене за вечер Тулуз - Ст. Етјен ми мириса на двојка. Малце ме плаши што двојката од 2.6 скокна на 3.0, али треба да влезе :)
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Недела Монпеље - Зомимак играт. Струмичани со проблеми. Везенковски, Караиванов и Кукоски сигурно нема да играт, а неизвесни се Терзиќ и Младеновски.
Во зависност од понудата ќе видиме шо ќе изиграме. Ако му дат негде 25 граница на Струмица, можи минус да се игра.
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.897
Поени од реакции
9.494
Недела Монпеље - Зомимак играт. Струмичани со проблеми. Везенковски, Караиванов и Кукоски сигурно нема да играт, а неизвесни се Терзиќ и Младеновски.
Во зависност од понудата ќе видиме шо ќе изиграме. Ако му дат негде 25 граница на Струмица, можи минус да се игра.
Ја чекам само квотата шо ке ја дадат да видам колкава ке е инаку на Скјерн- Спортинг голем е хендикепот потценети се малку Португалците овде
 
Член од
17 март 2007
Мислења
800
Поени од реакции
508
Чист 1 ги ставив Бохум. Од каде ти па 2-ка или следиш некои фб страни со типови?
Ne druze ama gi imam gledano i dvete ekipi nekolku pati i po mene bez razlika sto Bohum ima pozvucno ime vo ovoj moment e poslaba ekipa. Bodovnata razlika e mala megju niv no pak ke napomenam spored mene gostite se podobri.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom