Квиз 50-50 !

Darth Malak

Blue is the Colour
Член од
16 октомври 2007
Мислења
153
Поени од реакции
5
Mногу е дебилно тоа со компанија:pos2::pos2::pos2:. Мислам...
Компанија бе лелеее:tapp::tapp::tapp:
и позз до водителот:helou:
 

Justice for All

Tempus fugit
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.372
Поени од реакции
85
Глупав е квизов, а овој водителов ми е многу ретардиран.:nenene:
 
Член од
19 август 2008
Мислења
13
Поени од реакции
0
ova kvizov 50/50 e najglup kviz sto sum go gledal mn e tapa i imeo mu e stvarno na mesto gi odgovaras prasanjata pa posle treba i da pogodis kolku si pogodil ajde be>>>>.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.766
Поени од реакции
6.730
Многу глуп квиз нема што!Замисли, одговараат 6-7 прашања од лесни полесни за смешна добивка од 10-15000 денари!?:tapp:
 

Шмики

Byakugan
Член од
12 март 2008
Мислења
743
Поени од реакции
16
Квизов се гледа ради сеир и комедии. :pos:

п.с. кај им текна да го крстат 50-50. Која е целата филозофија ? :zver:
 

Maryah.C

Be a bee
Член од
9 јуни 2006
Мислења
4.001
Поени од реакции
710
Го гледав квизот вчера и мој впечаток-мизерија. Најпрво бидејќи водителот се исмеваше на оној што беше професор по биологија, мислам океј можда човекот си имаше проблеми некои со зборување или што знам со што, али малку глупо од страна на водителот што реагираше така па колку и смешно да му било:tapp:

А и за квизот немам што многу да кажам можам да го гледам колку да тепам време ама ме нервира дебилниот водител:toe:
 
Член од
18 септември 2007
Мислења
2.547
Поени од реакции
33
Квизов е катастрофа! Финатата е да си направат еден час програма за малку пари. Да погодиш колку прашања ти се точни :uvo:?! Или дај ги парите или не прави квиз!
 
Член од
16 август 2008
Мислења
3.293
Поени од реакции
637
Јас мислам дека подарежливи се Брзи пари, Кешоловец и слично :uvo:
 
Ј

јовица11

Гостин
Kвизов е мизерија,како и се друго што копираат кај нас.Мислам дека треба да им се забрани лиценцата за купување на странски проекти,не за друго,не знаат да ги реализираат.
 

Emma

Supergirl.
Член од
7 јуни 2006
Мислења
3.045
Поени од реакции
157
Поморонска ствар од начинот на кој го бираат парот не можеа да смислат. Да се (при)јавам ја, да влезам, да ме тестираат, да одам да играм таму, за на крај он да ми рече, жалам, повеќе среќа наредниот пат, таква е играта? За една КОООМПААААНИИИЈА? Па има да го запалам бе. На лице место, сосе партали.

Патем, невидени идиоти пуштаат. Не ми е јасно како им` успева само. Магија веројатно.
 
Член од
8 август 2007
Мислења
1.541
Поени од реакции
48
Имаше скоро дедо и внук. Многу ми беа интересни. Откако ги одговорија 5те прашања, дедово му вика на внукот: јунак на дедо!! А на внукот незгодно изглеа му стана, му викаше ДОСТА! :pos:
 
Член од
25 ноември 2007
Мислења
464
Поени од реакции
19
ХАХАХХАХА вчера беше закон !!! Тие двајцата се на тепка погодија и освоија 50 000 денари хахаха.
 

Mädchen

Smile
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.571
Поени од реакции
38
Е навистина му е глупо тоа со Компанија.Барем ко во Милионер да одговараат на прашање за да одлучат кој ќе се такмичи.И глупаво е што си одат без ништо.Ќе одговорат луѓето по не знам колку тешки прашањаи на крајот со празни раце дома.Барем парите што ги заработуваат во првата игра да си ги земаат за дома.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
Али последната емисија у среда беше стварно најдобра до сега, оние другарите од Штип, си земаа 50.000 денари, ама како ме насмеаја, првпат убаво да се насмеам додека го гледам квизот со ретардираниот водител.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom