Карти за Ниш

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
25 декември 2008
Мислења
1.879
Поени од реакции
1.092
Ај и тука да прашам... Има ли такви што ќе одат без карти за натпреварот и ќе го гледаат во фан зоната?
Jaс личнокажувам дека идам со неколку другари.Е сеа бидејќи утре ми е именден,под знак ? е првиот натпревар.Се зависи од тоа колку ќе се напиеме:DИнаку имам 100% сигурни информации,што од мој познаници дека ќе идат,а и има такви кој со карти ќе идат и ќе се обидат таму да ги продадат по што натпреварите би ги гледале од фан зоната.
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Jaс личнокажувам дека идам со неколку другари.Е сеа бидејќи утре ми е именден,под знак ? е првиот натпревар.Се зависи од тоа колку ќе се напиеме:DИнаку имам 100% сигурни информации,што од мој познаници дека ќе идат,а и има такви кој со карти ќе идат и ќе се обидат таму да ги продадат по што натпреварите би ги гледале од фан зоната.
Треба да си алчен, зависен од пари и умоболен да отидеш таму со карти а да не влезеш у сала и да гледаш во фан зоната ... Таква атмосфера НЕ СЕ ПРОДАВА !! Нема да влезеш во салата да осетиш јака атмосфера и да се осеќаш горд МАКЕДОНЕЦ за неколку ебени 100-150 евра ќар од препродавање ... Ебате луѓето и патриотите ... И после не се продава македончето неее .. Е од ваквите луѓе пропаѓа државава ..
 

OdMitico

Rajko Mitic
Член од
4 мај 2008
Мислења
1.371
Поени од реакции
322
Konecno najdov karta za so ceska-plativ 2000den,ali ne mi e zal,jbg Makedonija nad se!!Pa se gledame v cetvrtok vo nish!!Znae li nekoj kako e prevozot?Ili nekoj da ide so kola,a mu fali uste eden covek!!Inace od pp sum jas,pa neka me iskontaktira na pp,ako ima takvi..
 
Член од
25 декември 2008
Мислења
1.879
Поени од реакции
1.092
Треба да си алчен, зависен од пари и умоболен да отидеш таму со карти а да не влезеш у сала и да гледаш во фан зоната ... Таква атмосфера НЕ СЕ ПРОДАВА !! Нема да влезеш во салата да осетиш јака атмосфера и да се осеќаш горд МАКЕДОНЕЦ за неколку ебени 100-150 евра ќар од препродавање ... Ебате луѓето и патриотите ... И после не се продава македончето неее .. Е од ваквите луѓе пропаѓа државава ..
Тоа е другар за жал.На некој парата му е поважна од атмосферата.
 
Член од
14 април 2010
Мислења
4.685
Поени од реакции
5.994
Ај и тука да прашам... Има ли такви што ќе одат без карти за натпреварот и ќе го гледаат во фан зоната?
Јас немам карта ама ќе пробам дда најдам карта таму ако не најдам карта ќе гледам во фан зоната
 

OdMitico

Rajko Mitic
Член од
4 мај 2008
Мислења
1.371
Поени од реакции
322
Pa eve ima luge so prodavaat na forumov.. Za so Svedska prodava Hanibal,a za so germanija - Pelister 2008...Realni ceni im baraat(mislam ni tamu ne bi nasle po poeftino),pa iskontaktirajte se i odete tamu so karti..
 
Член од
14 април 2010
Мислења
4.685
Поени од реакции
5.994
Pa eve ima luge so prodavaat na forumov.. Za so Svedska prodava Hanibal,a za so germanija - Pelister 2008...Realni ceni im baraat(mislam ni tamu ne bi nasle po poeftino),pa iskontaktirajte se i odete tamu so karti..
Па еве на ханибал му пишав а треба и пелистер 2008 да го прашам
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
20
Поени од реакции
8
Треба да си алчен, зависен од пари и умоболен да отидеш таму со карти а да не влезеш у сала и да гледаш во фан зоната ... Таква атмосфера НЕ СЕ ПРОДАВА !! Нема да влезеш во салата да осетиш јака атмосфера и да се осеќаш горд МАКЕДОНЕЦ за неколку ебени 100-150 евра ќар од препродавање ... Ебате луѓето и патриотите ... И после не се продава македончето неее .. Е од ваквите луѓе пропаѓа државава ..[/qu
--- надополнето: 13 јануари 2012 во 19:19 ---
Site tie sto odat da zarabotat, i da gi prodadat kartite vo Srbija ,najverojatno na kraj ce treba da gi dadat za mnogu poniska cena(bidejci ce im ostanat ). Ne e realna cenata od 150 evra,treba da si lud da dades tolku pari,koga realno znaeme kolku cinea kartite.
Licno jas ce odam za Nis so drustvo ,site sme bez karti,no i pokraj toa ako ne najdeme karti ce bideme vo fan zonata.
Pa sega videte koj se po golemi makedonci ,dali onie sto odat so namera da si gi prodadat kartite i da zarabotat (a pritoa voopsto nema da odat da go gledaat natprevarot),ili onie koj sto ce otpatuvaat vo Nis bez karti. KOJ SE VSUSNOST VISTINSKITE PATRIOTI.
DA ZIVEE MAKEDONIJA.
 

Pelister 2008

Ветеран
Член од
28 ноември 2010
Мислења
1.044
Поени од реакции
525
Јас иам за со Германија ете и јавно кажвам 35 евра ја давам да не речи некој се пазарам на еден поќе на друг помалку !
 
Член од
14 април 2010
Мислења
4.685
Поени од реакции
5.994
Јас иам за со Германија ете и јавно кажвам 35 евра ја давам да не речи некој се пазарам на еден поќе на друг помалку !
Ја ќе ја купам ама само ако идеш во ниш како би можел ја да ти дадам пари и ти да ми ја дадеш картата зошто утре одам јас од сабајле
 

Плавиот^

London is blue!
Член од
3 октомври 2011
Мислења
930
Поени од реакции
1.462
--- надополнето: 13 јануари 2012 во 19:19 ---
Site tie sto odat da zarabotat, i da gi prodadat kartite vo Srbija ,najverojatno na kraj ce treba da gi dadat za mnogu poniska cena(bidejci ce im ostanat ). Ne e realna cenata od 150 evra,treba da si lud da dades tolku pari,koga realno znaeme kolku cinea kartite.
Licno jas ce odam za Nis so drustvo ,site sme bez karti,no i pokraj toa ako ne najdeme karti ce bideme vo fan zonata.
Pa sega videte koj se po golemi makedonci ,dali onie sto odat so namera da si gi prodadat kartite i da zarabotat (a pritoa voopsto nema da odat da go gledaat natprevarot),ili onie koj sto ce otpatuvaat vo Nis bez karti. KOJ SE VSUSNOST VISTINSKITE PATRIOTI.
DA ZIVEE MAKEDONIJA.
Исто така патриотите пишуваат на кирилица.
.
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.576
Поени од реакции
3.773
Добив некоја информација дека ќе имало таму 1000 карти пуштени за утакмиците, по 8 евра од карта. Јас имам карти уште пред неколку месеци, ама ова му го кажале на мој другар што сеуште нема купено.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
20
Поени од реакции
8
Исто така патриотите пишуваат на кирилица.
.
Dobro be sekogas ima nekoj da dade nekoj komentar, iako nema vrska za sto e toj .Ne komentiras za temata , nego koj kako pisuval dali na kirilica ili latinica ili bilo sto .Jas neznam zosto voopsto i postojat ovie forumi koga sekoj za nesto se pravi mnogu pameten samo ne za toa sto treba.
 

Pelister 2008

Ветеран
Член од
28 ноември 2010
Мислења
1.044
Поени од реакции
525
Dobro be sekogas ima nekoj da dade nekoj komentar, iako nema vrska za sto e toj .Ne komentiras za temata , nego koj kako pisuval dali na kirilica ili latinica ili bilo sto .Jas neznam zosto voopsto i postojat ovie forumi koga sekoj za nesto se pravi mnogu pameten samo ne za toa sto treba.
Во право е за то има правила на форумот оди прочитај дека правилно е кирилично да се пиши !
--- надополнето: 13 јануари 2012 во 21:12 ---
Последен пат прашвам за картата ако не ке ја дам на другарчиња , то е како сакате толку одат ако има некој од бт би му ја дал за 2000
 
Член од
30 јуни 2011
Мислења
322
Поени од реакции
196
Ја за 1 500 за со Шведска ја давам, кој сака нека пише... само побрзо кажете, еве заутре е недела...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom