Карти за Ниш

Статус
Затворена за нови мислења.

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.737
Поени од реакции
6.673
каква запирка едвај чекам да заспијам да се разбудам утре во 5:30 :)
Hahha среќа твоја што ќе одиш. Јас имав шанса да си земам уште кога излегоа ама не бев одлучен, па после и се откажав ми беше страв да не фати некој снег, мраз, не ми се одеше со кола така да ќе си навиваме пред ТВ. Среќен ти пат за Ниш и утре грла да кините, мора да тепаме, ние тука ќе си ја уплатиме 2-ка :vozbud: А за карта за другиве ако дознаам нешто ќе пишам тука.
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Hahha среќа твоја што ќе одиш. Јас имав шанса да си земам уште кога излегоа ама не бев одлучен, па после и се откажав ми беше страв да не фати некој снег, мраз, не ми се одеше со кола така да ќе си навиваме пред ТВ. Среќен ти пат за Ниш и утре грла да кините, мора да тепаме, ние тука ќе си ја уплатиме 2-ка :vozbud: А за карта за другиве ако дознаам нешто ќе пишам тука.
фала,фала ќе биде жустро но уште сега е според ова што го пишуваат 3500 македонци уште сега се во Ниш
 

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.966
Поени од реакции
12.496
Ај некој ако имат некој за во фан зона нека ми пишит. Јас утре не можам да заминам, ама понеделник сум таму :)
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Или че биде полупразна салата или овие препродавачите ќе ги дадат картите у последен миг за 10 пати помала цена.
 

Pelister 2008

Ветеран
Член од
28 ноември 2010
Мислења
1.044
Поени од реакции
525
Или че биде полупразна салата или овие препродавачите ќе ги дадат картите у последен миг за 10 пати помала цена.
Празна салата нема шанси . Ко ке одиш до Ниш ке си речиш кај сум дал 20 нека бидат 30 евра ке ја гледам кефо голем е не размислуваш толку пред утакмица !
 
Член од
31 мај 2009
Мислења
1.179
Поени од реакции
2.073
Карта за со Германија нека пише некој дали продава.
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Нудат не прашав секој по 150 даваа тие двајца шо ги прашав..
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom