Каролина Гочева

D

deli

Гостин
Еднодимензионална пеачка,просечен глас/способност за пеење.
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
31.898
Поени од реакции
36.480
Член од
13 април 2008
Мислења
3.984
Поени од реакции
1.086
Македонија пред историски рекорд! По распродадените четири концерти, следуваат нови три за промоција на новиот мега спектакуларен евергрин албум "Извор". Каролина по 4 години се враќа во МОБ.
 
Последно уредено:
Член од
13 април 2008
Мислења
3.984
Поени од реакции
1.086
23, 24, 25, 26 ФЕВРУАРИ,
1, 2, 3 МАРТ

концерти за паметење, звук кој ќе постави нови стандарди на Балканот, нов албум кој ќе ја потресе Македонија !

:oeoeoe::oeoeoe::oeoeoe:
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.984
Поени од реакции
1.086
Дали има на овој бели свет поубаво девојче од Македонче?
ИМА ЛИ ????

Нема, нема не ќе се роди поубаво девојче од Македонче.
Спремни за концерти. Доаѓа мегаспектакуларниот албум ....... ИЗВОР !
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
11.670
Поени од реакции
5.571
Новиот албум е супер, песни за уживање и опуштање. Го имате на Јутјуб.

Јас иако сакам да се врати на она старото поп-рок и друг модерен звук сепак овој албум и е супер со поп етно звуциве.
 

џимеј

Модератор
Член од
4 март 2007
Мислења
9.997
Поени од реакции
23.301
Дали има на овој бели свет поубаво девојче од Македонче?
ИМА ЛИ ????

Нема, нема не ќе се роди поубаво девојче од Македонче.
Спремни за концерти. Доаѓа мегаспектакуларниот албум ....... ИЗВОР !
Имаш малку осет дека и правиш само беља на Каролина? На пример не верувам дека некој од форум може да ја тргне сликата од дијаманте кога слуша песна од Каролина. Мене скроз ми влезе ова во психа, иако не ја слушам.
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.981
Поени од реакции
5.721
Имаш малку осет дека и правиш само беља на Каролина? На пример не верувам дека некој од форум може да ја тргне сликата од дијаманте кога слуша песна од Каролина. Мене скроз ми влезе ова во психа, иако не ја слушам.
Она е Каролина.
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
31.898
Поени од реакции
36.480
Секоја чест! Објавување албум од 9 песни во еден ден, ретко кој од нашите пејачи би се осудил на нешто такво:bravobe:
 
Член од
19 февруари 2018
Мислења
3
Поени од реакции
11
Денес одиме на концертот на Каролина. Дали некој знае колку време трае? Треба да се организираме за враќање
Благодарам :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom