Канал 5 спортска редакција - дали се нормални?

Статус
Затворена за нови мислења.
Ф

Фил Ајви

Гостин
лол значи која галама се дигна, секоја чест за канал 5 :zver:
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Кои Идиоти! Само тоа имам да кажам.
Можеби и најинтересниот дуел од оваа фаза на ЛШ и тие даваат Интер со ЦСКА :smir:
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
БОМБАРДИРАНО СО МЕИЛОВИ ДО КАНАЛ 5!

Кои Идиоти! Само тоа имам да кажам.
Можеби и најинтересниот дуел од оваа фаза на ЛШ и тие даваат Интер со ЦСКА :smir:
Само ради Горан Пандев...кој всушности не игра!
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.577
Поени од реакции
5.735
Абе има луѓе кои сакаат Интер да гледаат незнам што се буните,никој не ве тера со сила да гледате Интер:toe:, гледајте на друга Арсенал - Барса и крај:toe:Ја како фан на Интер признавам дека поинтересна е Арсенал - Барса и да идеше оваа на тв ја пак ке си ја гледав Интер на интернет или на друго место а не како вас да се бунам :toe:
 
M

mercenary

Гостин
Ја планирав на Канал 5 да ја глеам Арсенал-Барса а Пеце да го наместам одма до ТВто и да ја глеам Интер-ЦСКА.И оваа промена на ретардите од Канал 5 не ми значи многу,само што ќе биде обратно,Интер-ЦСКА на ТВ и Арсенал-Барса на Пеце.
Реално,да играа некој други со ЦСКА(било кој освен Интер),и у исто време да играа Арсенал и Барса,а овие да ги даваа Некој други-ЦСКА,реакцијата ќе ми беше иста како и на повеќето тука,ама вака,лично на мене,ми одговара да ги даваат било кој.

А дека прават грешка Канал 5,прават,и тоа огромна.Се излажале они со тоа нивното дека повеќе гледачи ќе собере Интер-ЦСКА од Арсенал-Барса.
 

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Според мене требаше на пример да стават телефонска анкета и да се гласа,може и не веб страната да стават гласање.Ем ќе заработеа од тоа гласање.

Мене ми е исто на кабловската ќе ги дават и двете.
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
дебили ,преку таквото,1000 пати е подобра утакмица Арсенал-Барселона за гледање,срамота жива!!!!!
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
A ако Интер ЦСКА заврши 4-0, а Арсенал Барса 0-0??????? Од кај знаете која ке е поинтересна????

И Барса Милан кога играа сите чекаа страшен фудбал, па завршуваа од нула до еден гол
 

gunner_mkd

>МиСтЕр ТиПсТеР
Член од
12 септември 2009
Мислења
1.483
Поени од реакции
83
Според мене требаше на пример да стават телефонска анкета и да се гласа,може и не веб страната да стават гласање.Ем ќе заработеа од тоа гласање.

Мене ми е исто на кабловската ќе ги дават и двете.
Која ви е таа кабловска бе кај што ќе даваат ЛШ ? :toe:
 
Член од
6 мај 2008
Мислења
1.830
Поени од реакции
490
A ако Интер ЦСКА заврши 4-0, а Арсенал Барса 0-0??????? Од кај знаете која ке е поинтересна????

И Барса Милан кога играа сите чекаа страшен фудбал, па завршуваа од нула до еден гол
Од кој аспект и да ги гледаш двете утакмици не можиш интер - цска да а споредуваш со Арсенал - Барса
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Која ви е таа кабловска бе кај што ќе даваат ЛШ ? :toe:
На хрт 2 арсенал-барселона ја даваат,на ртс исто:toe::toe:не знам што сакате повеќе(за тие што имаат кабловска)..тоа дека е поинтересна арсенал-барса нема потреба од дискусија..
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom