Канал 5 спортска редакција - дали се нормални?

Статус
Затворена за нови мислења.

katalonec5

Mes que un club
Член од
8 декември 2008
Мислења
1.020
Поени од реакции
121
На хрт 2 арсенал-барселона ја даваат,на ртс исто:toe::toe:не знам што сакате повеќе(за тие што имаат кабловска)..тоа дека е поинтересна арсенал-барса нема потреба од дискусија..

У Скопје на кабловска на Кејблтел нема ниту една од овие што ги спомна, т.е. има ртс али не даваат фудбал. Доста пишувате затоа кај има да гледаме, ќе се снајдеме сите да ја гледаме, него работата е дебилниот однос на канал 5!!!
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.886
Поени од реакции
16.126
A ако Интер ЦСКА заврши 4-0, а Арсенал Барса 0-0??????? Од кај знаете која ке е поинтересна????

И Барса Милан кога играа сите чекаа страшен фудбал, па завршуваа од нула до еден гол
Тебе Иван С. Мирчевски братучед да не ти е и тој исто овака трипаше:kesa:
 

gunner_mkd

>МиСтЕр ТиПсТеР
Член од
12 септември 2009
Мислења
1.483
Поени од реакции
83
На хрт 2 арсенал-барселона ја даваат,на ртс исто:toe::toe:не знам што сакате повеќе(за тие што имаат кабловска)..тоа дека е поинтересна арсенал-барса нема потреба од дискусија..
Ниедна кабловска во Македонија ги нема овие програми !
Единствено може некоја забутана кабловска во некој град ,која што емитува нелегално некоја од овие програми ,на ниту една друга кабловска нема канал кој што пренесува ЛШ
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
и плус инфо канал на кабловската си пушта утакмици, и може да замислиш кога е викенд или кога има повеке во исто време, што се случува......:smir:
 
R

Rigel Kent

Гостин
Sto e rabotata so ovaa debilna tema ???:nesvest:

Jas ke gi gledam dvata natprevari .:pipi:
 

gunner_mkd

>МиСтЕр ТиПсТеР
Член од
12 септември 2009
Мислења
1.483
Поени од реакции
83
и плус инфо канал на кабловската си пушта утакмици, и може да замислиш кога е викенд или кога има повеке во исто време, што се случува......:smir:
Еи луда работа таму во Струмица ,а како се вика кабловската? ,подобра и од сателитска е :)
 
R

Rigel Kent

Гостин
и плус инфо канал на кабловската си пушта утакмици, и може да замислиш кога е викенд или кога има повеке во исто време, што се случува......:smir:

sega nekoj ogorcen ke prijavi i ke vi gi isklucat:shok:
 

gunner_mkd

>МиСтЕр ТиПсТеР
Член од
12 септември 2009
Мислења
1.483
Поени од реакции
83
sega nekoj ogorcen ke prijavi i ke vi gi isklucat:shok:
Брат никој не ги исклучува нив бе ,они досега штом си работат вака ,значи појаки се и од радиодифузија :pos2:
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.932
Кај кој дилер да се обратам за да купам како нивната дрога?:pipi:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom