Како си ги замислувате членовите на форумов?

Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.459
@Darling ги строи на прозивка машките феминистици на Кајгана оти биле непослушни, ги немало да го бранат феминизмот на расправата на темата “Жени зошто се шминкате“ и тетките биле принудени да настапат без претходница. Од крајно десно кон лево, во првиот ред, простум пред Дарлинг стојат: @paralelni svetovi (стариот генерал со ужас од бркчиња), @Хептаграм XI (мрачниот тип во мрачна униформа), @Zlatikevichius (што се поти и криви уста), ќељајцата е @teneke (уствари изгледа најпристојно), оној лево од него што личи како да се помочал е @callejón de la muerte и аграрниот тип со црвената стрелка над глава е @Sussaro

Sovetuvanje.jpg
 
Член од
16 декември 2012
Мислења
2.718
Поени од реакции
6.946
Вака, во иднина, ја замислувам ..., ќе се препознае, да не ја именувам
IMG-abcb905012b7c1a4c49dbfec49cf17e6-V.jpg
 
Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.459
@Хептаграм XI добитник на златен медал во дисциплината “машка феминистка“:

Од каде доаѓаат муабетите за жените дека се вакви или онакви? Од исфрустрирани мажи кои не успеале на подли начини да добијат секс услуга - тоа е ковот на мажите научени од старите религии и уредувања! Нека бидат проклети со тие нивни ниски и погани однесувања кон жената!
Screenshot 2023-03-11 at 10.46.41 AM.png
 

Kajgana Shop

На врв Bottom