Како си ги замислувате членовите на форумов?

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.530
Поени од реакции
13.903
Значи не како изгледаат во живо, туку каква слика ви оставаат на форумов.
Коментари не се потребни, пошо нели, сликата илјада зборови била :pipi::D

Ево прв ќе почнам.. и нека биде се во границите на хуморот. :love:

AcidIlumious


Stef Bachatero


@.Sky.


Олимпија


Sussaro


Ipsissimus


MIKI1


leandra


Продолжете ја низата :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom