Како си ги замислувате членовите на форумов?

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.442
Поени од реакции
18.426
... секој замислува тоа како и што сака, како овие двајца стројни момци што ги замислувам, а секој каде ја става често раката и не работи ништо, предложува на друг да ја става на исто место раката, онака од искуство!:toe:

Прегледај го приврзокот 373772

...еве го и Џонтра Волта, да не биде тужан дека не го замислувам!
Овој повеќе личи ко вагина да има .. (n)
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
18.200
Поени од реакции
32.048
... де бе, не гледај вакви работи, па макар и на јутјуб лошо е по здравје, дебилизам не е уметност, а може да е заразен!
... инаку да се заебаваш со судбината на „флеш“ и на „паралелени светови“ не ти препорачувам, пробај да ги замислуваш поинаку, биди пофрендли!

...ете на пример според образложението, што си го даде самиот под никот, јас те замислувам моментално вака (да го тргнеме велосипедот настрана, и фуфулчето прамен исправен на глава после возење):

257150_tmb_93031347_324251021_874030093748553_6994772032841362163_n.jpg


П.С.
ти си тој легнатиот! :rolleyes:
 
Член од
6 декември 2022
Мислења
972
Поени од реакции
1.462
На @Џонтра Волта му доделуваат орден Машка Феминистичка Хиена Со Вкрстени Бронзени Штикли по херојските постови на темата за семејното насилство:

Screenshot 2023-04-04 at 10.43.24 AM.png


Курво една пичка ти матер, глупачо све ќе ти ебам уште еднаш ако нема леб на маса коа ќе дојдам од работа, овцо ретардирана мајката да ти ја ебам твоја глупа, крвта да ти ја ебам цела фамилија сте за нигде кај кур те земав кај се запустив, будало една ментална, племето да ти го ебам твое, не ме гледај смрдло една гнасна, оди пери алишта таму и да ми испеглаш маица за утре да не ти го пукнам носот кучко гадна. Мамето да ти го ебам твое има да те заклучам у подрум цел ноќ да скапеш таму да смрзнеш.
 
Член од
11 октомври 2014
Мислења
1.624
Поени од реакции
1.400
Член од
7 септември 2016
Мислења
18.200
Поени од реакции
32.048
Овој повеќе личи ко вагина да има .. (n)
...ами ти кај го гледаш горе или доле? :vozbud: ај постави да видам ти како го замислуваш?

5c43c6fd2f2912a276487c1665d2f486.jpgеве може вака да е Џонтра? :P
 
Член од
3 јануари 2023
Мислења
6.320
Поени од реакции
3.759

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.442
Поени од реакции
18.426

Kajgana Shop

На врв Bottom