Како си ги замислувате членовите на форумов?

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.919
Поени од реакции
11.393
Член од
7 септември 2016
Мислења
20.373
Поени од реакции
35.911
Кад ме је један кучак лавнуо.
Не сум до толку фит ама фала за убавото претставување. Сега извади ја раката од гаќи и земи да работиш нешто.:smirce:
... секој замислува тоа како и што сака, како овие двајца стројни момци што ги замислувам, а секој каде ја става често раката и не работи ништо, предложува на друг да ја става на исто место раката, онака од искуство!:toe:

Screenshot 03-29-2023 22.39.12.png


...еве го и Џонтра Волта, да не биде тужан дека не го замислувам!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom