Како се ослободувате од бесот?

Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Епа мавам у ѕид...едноставно мавам у ѕид пошто у тие моменти ништо не осеќам а после што ме кинат руки ми е поука да не се нервирам и збеснувам
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
152
Најчесто пешачам или трчам на кеј,не е лошо пробајте...
 
Член од
24 мај 2005
Мислења
957
Поени од реакции
16
Пошто сум накурчен моментално(фала шо ме накурчи, моеше да ме насмееш за промена) си пуштам Опет и се ми станувам рамно, значи воглавно музика
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
глеам да искулирам со добра chillout музика, тоа ме опушта!
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
лежам на кревет во соба кај мене...со лицето врз дусекот и перницата над глава....најчесто сакам да сум сама...а ако не сум...тешко него...го истурам врз некој друг кој за тоа нема врска-но сепак кога сум лута сите знаат-не ме чепкаат бидејки способна сум се да направам!
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Pustam nekoj zaeban metal (a ustvari slusam rap) i u momentot koa ke fatat da mi se tresat zvuckite od toj death metalot.. Ke si pustam pak rap.. I ke me akne filing ko da slusam zlatno slavejce.. I gotoo se opustam :vozbud:
 
Член од
15 февруари 2007
Мислења
82
Поени од реакции
1
Pcujam se i sekogo... A posle se zatvaram u soba, glavata na pernica i vristam... :)) Deluva... Porano koa idev na tenis gi zamisluvav lugjeto kao teniski topcinja i gi treskav od zemja. Sea duri mislam da si kupam bokserska vreka...
 
Член од
4 февруари 2007
Мислења
1.640
Поени од реакции
16
uf,ako sum nervozna 1 ke mu se razvikam na nekoj,posle ke pustam najglasno muzika i ke mavam so boksovi u zid
 

Deswaldos

Bob's your uncle!
Член од
11 февруари 2007
Мислења
585
Поени од реакции
2
Ja nemam problema sa tim, da bi bio jako ljut. Inace sam flegmatican covjek, ali me muzika smiri. To i ORBIT;)
 
Член од
16 февруари 2007
Мислења
21
Поени од реакции
0
Imam edna stara vrata od Ford doma i eden cekan zalemen so singir za neze koga se nanerviram mavam i mavam i taka besot si odi :tapp:
 
Член од
18 февруари 2007
Мислења
69
Поени од реакции
2
пијам алкохол со некој депресивен колега, свирам гитара или одам на трчање... живот...
 

Ivy_K

/
Член од
29 мај 2006
Мислења
1.206
Поени од реакции
16
Ponekogas se plasam od sebe si zatoa sto mozam mnogu nepromisleni raboti (impulsivno) da napravam :(:(:(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom