Како се запознавате со женски/машки

**The Beauty**

and the beast
Член од
4 февруари 2007
Мислења
552
Поени од реакции
11
АКо е шанкер, му ги ставам циц*ите на шанк, а ако е таксист на шал табла, и мој е.
Немам некоја посебна тактика. Ми се случувало да го гледам човекот низ дискотеки и спонтано почнувам муабет, а и насмевка знае добра работа да заврши. А за машките што приоѓаат со цел да почнат муабет да прават, некако тапа ми се. Или кога се преобрнуваат од играње, па дури и може некој лакт да летне се со цел да запознаат некоја девојка
 

Natural-girl

Morphine
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
5.246
Обично у дискотеки запознавам типови... Да ви кажам шо ми се деси викендов...1 тип стоеше до мене 10 мин и ја му побарав цигара не ми текна нешо попаметно), иако не пушам, ми даде и избега. За џабе испушив цигара, бљак:pos2:
 
K

**KukLi4ka**

Гостин
Neam nekoja posebna taktika za upoznavanje...a i dosta sum komunikativna taka da nikogas ne mi bilo problem da mu pristapam na nekoj..:)
Zdravo,jas sum ***** milo mi e...i posle toa muabetoto si se razviva sam po sebe!
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
па многу ретко приоѓам на некој..ако некој ми се свиѓа обично упатувам погледи и насмевки,па ако дечкото сфати-значи е паметен и ќе пријде,а ако не-тогаш е доволно глуп за да не бидам со него..хехе
незнам,најчесто чекам да ми пријде некој а ако пријде се упознавам нормално:)
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
најчесто во последно време: Еј ти си Бошко/Некро/Грифин/АнтиХристот?
и јас - да, јас сум!
а ти си???
:) и самите си отвараат потоа муабети :)
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.701
Поени од реакции
13.357
Ако типката прва ги повлече конците тогаш викам - “мило ми е Андреј’’ и нормално насмевка ама не до кезење
Ако јас прв пристапувам тогаш сосема спонтано, “Здраво јас сум Андреј а ти?’’ А да до пред некое време се поклонував џоа јапанец. Се одвикнав од таа навика
 

Gebels

Ела да те бац’м!
Член од
15 март 2007
Мислења
681
Поени од реакции
4
Најнормално, со едно ‘Здраво, Дарко.‘, и после следи неговото/нејзиното име, али никад не му/и‘ го запамтувам, маме му...
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
647
Поени од реакции
28
Амиии прашањево е малку.... ама ај.
Се запознавам и со едните и со другите како што ќе се погоди, зависно од околностите е сега освен тоа што ќе си го кажам името веднаш напаѓам со прашања и мајтапи (ако сум расположена)
 

vlatkolik

~I'm busy U are UglY,Have a Nice DaY!!!~
Член од
17 мај 2007
Мислења
2.647
Поени од реакции
28
Едно обично здраво и кажување на името завршува работа...
 

Tetka biberce

Wild Child
Член од
18 октомври 2007
Мислења
78
Поени од реакции
0
Зависно од ситуацијата,нема тука правило како се запознаваш.Но нели најчесто сите здраво па името и после како ќе тече муабетот ќе видиме : )
 

Kajgana Shop

На врв Bottom