Како до најјаките девојки?

Член од
26 август 2008
Мислења
2.165
Поени од реакции
58
pred se terminot NAJJAKITE DEVOJKI e relativna rabota,najbitno e da vidis sto nekoja devojka misli za sebe ,a ne sto ti mislis za nea.a i kako rekle starite KLIN SO KLIN SE IZBIVA.
 
Член од
23 февруари 2007
Мислења
780
Поени од реакции
69
Ќе "играм" на нивно ниво арогантни се и јас ќе бидам арогантен, ќе бидат фини и јас ќе бидам фин. Толку едноставно.
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
до најјаките девојки? пари и добро ауто:smir:
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.724
Поени од реакции
19.884
А може некој да ми даде целосно објаснување што е тоа најјака девојка и како ги класифицирате истите, и што се треба да поседува истата ???
Ама една дефиниција..
 
Д

Демијан

Гостин
до најјаките девојки? пари и добро ауто:smir:
Донекаде точно е ова горе. Можеби тој што нема мн пари и нема опасна кола е 10000 пати подобар од тој со некој двосед и со џеб до колена,ама тоа ти е...Едино ако девојката знае да ги цени вистинските вредности на еден тип(а такви се многу ретки) ќе има некоја шанса,ама пак многу е тешко тоа.Меѓутоа нема потреба од разочарувања,сепак има паметни а убави девојки на кои не им значи тоа да имаш опасна кола и мн пари.
 

BUCH

---
Член од
4 мај 2008
Мислења
616
Поени од реакции
20
Точно е ова горе. Можеби тој што нема мн пари и нема опасна кола е 10000 пати подобар од тој со некој двосед и со џеб до колена,ама тоа ти е...Едино ако девојката знае да ги цени вистинските вредности на еден тип(а такви се многу ретки) ќе има некоја шанса,ама пак многу е тешко тоа.Меѓутоа нема потреба од разочарувања,сепак има паметни а убави девојки на кои не им значи тоа да имаш опасна кола и мн пари.

друзе такви зенски нема више :nesum:
 
Д

Демијан

Гостин
друзе такви зенски нема више :nesum:

Има има верувај дека има.А вака да ве прашам јас.Вие сте и се пуштиле на некоја од тие "јаките" девојки па да знаете дали ќе ги фатите,или онака само си полемизирате на темава дека нема шанси никој да ги фати?
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
До ваквите најјаки не ни сакам да дојдам....

А бек ту топик , како може да има најјаки девојки кога секој има свој вкус ?
Тие мене што ми се допаѓаат и јас што ги сметам за „најјаки“ ,најзгодни ,најсекси можеби не се за сите :toe:
 
Член од
23 февруари 2007
Мислења
780
Поени од реакции
69
А може некој да ми даде целосно објаснување што е тоа најјака девојка и како ги класифицирате истите, и што се треба да поседува истата ???
Ама една дефиниција..
Најаките - најатрактивните девојки со многу цврст карактер. Ти си јака? :)
 
Член од
26 август 2008
Мислења
2.165
Поени од реакции
58
zasto tolku gi potcenuvate maskite?ispaga deka ubavite zenskite sekogas go imaat glavniot zbor.pa ne bi rekol deka e bas taka.
 

ZoraNaSlobodata

Чоечко суштество
Член од
5 ноември 2008
Мислења
2.736
Поени од реакции
111
Не треба пари...памет треба...освен ако не ви се оди до Бугарија или Струмица...ни пари ни памет ви требат тогаш,само к**.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom