Како да си фатам девојка?

Член од
21 јули 2017
Мислења
289
Поени од реакции
233
Пошто сите женски прво што ме прашуваат е „Дали имаш кола“, од сега натаму наместо „здраво, дали може да се запознаеме“, запознавањето ќе го почнам со „здраво срце, немам кола“
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Ti nazad kaj pcelite I babite:sakasuste:
Спијат :D
Автоматски споено мислење:

Пошто сите женски прво што ме прашуваат е „Дали имаш кола“, од сега натаму наместо „здраво, дали може да се запознаеме“, запознавањето ќе го почнам со „здраво срце, немам кола“
Нешјебат!!!
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
3.471
Поени од реакции
5.474
Пошто сите женски прво што ме прашуваат е „Дали имаш кола“, од сега натаму наместо „здраво, дали може да се запознаеме“, запознавањето ќе го почнам со „здраво срце, немам кола“
„Здраво срце возам голф 2ка дизел, малце тропа нешо напред ама нема гајле, пали од втора без проблем...“
Автоматски споено мислење:

ПиЕс
Знаеш дека е правата коа ќе ти ја гура колата на паркинг јер си забораил светла :ljubove:
 
Член од
21 јули 2017
Мислења
289
Поени од реакции
233
„Здраво срце возам голф 2ка дизел, малце тропа нешо напред ама нема гајле, пали од втора без проблем...“
Автоматски споено мислење:

ПиЕс
Знаеш дека е правата коа ќе ти ја гура колата на паркинг јер си забораил светла :ljubove:
Или на пример „Здраво срце, Југото ми пали од десетта, и може да застане на пола пат и мењачот не сака да влезе у брзина, гребе. “
 

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
4.423
Поени од реакции
4.254
Знаеш дека е правата коа ќе ти ја гура колата на паркинг јер си забораил светла :ljubove:
Mmmмм душо...ако ти е рикнат акумулаторот и ти треба некој да ја турката колата...ммммм..отпозади..јас сум твојот тип.....мммм
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.105
Поени од реакции
9.705
„Здраво срце возам голф 2ка дизел, малце тропа нешо напред ама нема гајле, пали од втора без проблем...“
Автоматски споено мислење:

ПиЕс
Знаеш дека е правата коа ќе ти ја гура колата на паркинг јер си забораил светла :ljubove:
Еднаш во Битола на паркинг гледам еден си стои, а пред него женска во фустан дотерана наведната му ја менува гумата, а овој само гледа :pos:
Е таа е вистинска :D
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
3.471
Поени од реакции
5.474
Mmmмм душо...ако ти е рикнат акумулаторот и ти треба некој да ја турката колата...ммммм..отпозади..јас сум твојот тип.....мммм
Ме ќари веќе маче :ljubove:
Автоматски споено мислење:

Еднаш во Битола на паркинг гледам еден си стои, а пред него женска во фустан дотерана наведната му ја менува гумата, а овој само гледа :pos:
Е таа е вистинска :D
Е тоа ти е прав МУЖ! А не вие ќе сте симињале звезди ова она... САМО ЦВРСТА РУКА.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.285
Поени од реакции
22.567
Или на пример „Здраво срце, Југото ми пали од десетта, и може да застане на пола пат и мењачот не сака да влезе у брзина, гребе. “
И таа ти вика кој го ебе , јас те сакам тебе :love:
 
Член од
26 јуни 2013
Мислења
3.597
Поени од реакции
14.641
Пошто сите женски прво што ме прашуваат е „Дали имаш кола“, од сега натаму наместо „здраво, дали може да се запознаеме“, запознавањето ќе го почнам со „здраво срце, немам кола“
Значи твојата рака ќе ти биде долг сопатник и во иднина битно е ти да бидеш среќен и исполнет.
 
Член од
21 јануари 2020
Мислења
35
Поени од реакции
5
Секогаш се соочувуаме барем ние машките кога треба да пријдеме и да се запознаеме со некоја девојка па бидеме одбиени или ке се запознаеме некое време и после се изгубува таа личност што сме ја запознале не враќање на социјалните мрежи и пред тоа не сме згрешиле ништо односно која е причината дали е материјалното или незз.... едноставно лично ја имам пробано многу пати али немам успеано секогаш почнуваме како пријатели додека да дознаеме кој каков карактер носи па многу пати сум сретнал исти карактер како и ја али не сум груба личност интересен ги смеам лугето али не помага во таа цел то е тоа доколку имате искуство би ми помогнално да пробам на таков начин кој би ми го предложиле ..
Другар дел од коментарите пред мене прочитав дел не.
Доколку ти е за девојка за озбилно убаво кажа @Ron Burgundy само со врски т.с преку заеднички пријатели (бидејќи само тој може да те претстави во најдобро светло пред неа) а доколку ти е само за провод колку да биде имам девојка не се замарај те одбила те одбила иди на друга и ѕие најчести си бараат економска стабилност и инстаграм
Мој предлог ти е прво да одбереш некоја на твое ниво во мисла на години, економска ситуација, град или населба
После од кога ќе најдеш да ја испиташ ситуацијата има дечко, нема дечко, се гледа со некој и слично ако успееш да најдеш некој заеднички пријател што се дружи или ја познава неа да испита ситуација као е што што мисли она за тебе и слично, а за тоа време ти да си правиш нормален муабет со неа па откако ќе видиш на што си да почнеш да attack-уваш на неа со предлозите што ги имаше низ темава.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom