Како да направам?

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Еј а како може да си стаам графит по моја желба на кантер ?
 

PepoOo

[d^.^b]
Член од
7 април 2008
Мислења
621
Поени од реакции
24
Tempdecal,postoo takva programa link nemozam da ti daam odi teri na google ili imash na www.fpsbanana.com grafiti kako so se bomb site B i nekoj od takvo tip.
mislam oti pomognah a ako ti treba nesto oste na msn me imash :)
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
339
Поени од реакции
14
KAKO DA PRAVAM B-hop MN BRZO KAKO NEKOI STO PRAVAT NA DEATHURN MAPITE ???? pozz
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
12.994
Поени од реакции
7.597
KAKO DA PRAVAM B-hop MN BRZO KAKO NEKOI STO PRAVAT NA DEATHURN MAPITE ???? pozz
KESI VEZBAS DOMA AMANE STAVAJ BOTOVI POSTO MOZAT DA TE TEPAAT I NAMESTISI DA IMAS MNOGU VREME ZA RUNDA (RUNDATAJM MISLAM BESE) I TAKA KE SI RIPAS MOES DA SIMNES MAPI OD INTERNET JA OD GOOGLE SIMINJAM
 

InSuLaNeR

A man who never was a boy.
Член од
13 јули 2009
Мислења
878
Поени од реакции
107
Јас сум правел сервер,другарите пробаа да ми се уклучат ама неможат па отогаш не сум се нафаќал да правам cs сервер!!!!
 

mikki

FeRRuM
Член од
15 мај 2009
Мислења
74
Поени од реакции
0
може некој да ми објасни што треба да направам за да мозам да ограм преку интернет counter strike ?
 

mikki

FeRRuM
Член од
15 мај 2009
Мислења
74
Поени од реакции
0
кога купувам оружје ми се покажува само со бели букви од страната нема слика ,знае некој каде се мести тоа?
 
Член од
17 декември 2011
Мислења
79
Поени од реакции
22
Znaci instalirav cs 1.6 kgb na windows 7 32 bit .Ama rezulucijata e slaba ne se pravi i puskata ne se prefrla na desna strana .Ako znae nekoj kako da se resi problemot neka kazuva HELP:)na xp se bese vo red.
 

beto10

Теле со визија
Член од
5 јануари 2009
Мислења
234
Поени од реакции
78
Znaci instalirav cs 1.6 kgb na windows 7 32 bit .Ama rezulucijata e slaba ne se pravi i puskata ne se prefrla na desna strana .Ako znae nekoj kako da se resi problemot neka kazuva HELP:)na xp se bese vo red.
Како мислиш резулуцијата е слаба ?!
"cl_righthand 1" ти е шифрата за пушката во десна рака . Инаку на виндоус 7 да играш игри некако хмм не ми оди баш :) XP си стај господ да те виде :)
 
На врв Bottom