Како да направам?

Член од
20 јуни 2007
Мислења
29
Поени од реакции
0
Brza Selekcija sakas da kazes:)

некој дане знае како да направам оружјето да ми се појавува само со еден клик.
како на пример по 2 имам пиштол(нормално) и стегам два и се појавува пиштолот а не 2 па клик за фда се појави.Знете како се прави тоа?
Bad_Boy ke pises vo console hud_fastswich 1 i so stiskanje na button 1,2,3,4 ili nextweapon button ke se menuvaat oruzjata sami i ke nema potreba poveke da selektiras so mouse...
 
Член од
20 јуни 2007
Мислења
29
Поени од реакции
0
Момци дај кажете ми, како да направам Spray Logo за CS v1.6?
Еднаш имав читано на форумов, ама тогаш не успеав со Decal Converter-ot да направам, а сега тоа што го пишуваше тогаш, го нема веќе на форумов... Имам уште Decal Converter, ако имало некоја фора, а не сум ја употребил, кажете ја и објаснете ве молам 1 години си правам Spray Logo и никако да го направам, па решив да барам помош:angry2:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.163
Поени од реакции
129
Момци дај кажете ми, како да направам Spray Logo за CS v1.6?
Еднаш имав читано на форумов, ама тогаш не успеав со Decal Converter-ot да направам, а сега тоа што го пишуваше тогаш, го нема веќе на форумов... Имам уште Decal Converter, ако имало некоја фора, а не сум ја употребил, кажете ја и објаснете ве молам 1 години си правам Spray Logo и никако да го направам, па решив да барам помош:angry2:
Грешка си тоа се уште го има ај види на страна два од темава и ке најдиш:smir:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.165
Поени од реакции
103
Момци дај кажете ми, како да направам Spray Logo за CS v1.6?
Еднаш имав читано на форумов, ама тогаш не успеав со Decal Converter-ot да направам, а сега тоа што го пишуваше тогаш, го нема веќе на форумов... Имам уште Decal Converter, ако имало некоја фора, а не сум ја употребил, кажете ја и објаснете ве молам 1 години си правам Spray Logo и никако да го направам, па решив да барам помош:angry2:
Еве Влатче , клик ТУКА , и снајди се .
 
Член од
20 октомври 2007
Мислења
208
Поени од реакции
5
GORDON i mene mi treba daj daj mi go tvojot msn ako moze da mi go dades te molam.:DD:salut:
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
2
Поени од реакции
0
LUGE AJ ADDNITE ME NA MSN ZA DA MI KAZETE KAKO DA NAPRAVAM SERVER DA RABOTI NA INTERNET...BIDEJKI JAS GO NAPRAVIV AMA TOJ SAMO NA LAN MOZE DA RABOTI plsss pomoosss
 

Snicker4e

<3 Basketball
Член од
21 јануари 2008
Мислења
162
Поени од реакции
4
Што да направам да не ми излева CL_FlushEntityPacket ?!???
 

warlic MKD

КирЕ..Поштарот
Член од
16 септември 2008
Мислења
270
Поени од реакции
5
Ахх.. пак тај проблем им излева .. ке се јавите кај интернет провајдерот и ке кажете имам ного лаг и немозам да играм ми излева флуш пакет ..
 
Член од
8 август 2008
Мислења
447
Поени од реакции
17
тестирај да не е од кај тебе проблемот да не губиш пакети

иди во start --> run--->и напиши ping -t www.google.com

и види ако ти иде smooth без прекин на пакети тогаш мозда е серверот или пак firewallot што го користиш.
 
Член од
9 октомври 2008
Мислења
49
Поени од реакции
0
На врв Bottom