Како да направам?

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.729
Поени од реакции
9.712
Знам дека е на постарите, ама шо знам, може и на оваа има. Ја да прашам, па сеа...
 
Член од
22 март 2007
Мислења
34
Поени од реакции
0
дај ако можи пак некој нека uploadira тоа на рапидшер шо беше, избришано е
 
Член од
27 март 2007
Мислења
584
Поени од реакции
37
da stvarno aj use ednas nekoj neka go stai na rapidshare
nego imam use eden problem... Ne so takov vid na kreiranje server tuku so drug...
Koa saka nekoj da vleze kaj mene prvo mu vika establishing network connection... pa retrying1... , retrying2... , retrying3 i go gasi... So e problemot
 

For_My_Love_o-0

...Morsko Prase...
Член од
25 мај 2007
Мислења
80
Поени од реакции
0
brat pravi so sakas ama servero nema da go pogodes posto e komplicirano mnogu toa ti e sovet od mene
 

thekillagorilla

Мортус
Член од
20 февруари 2007
Мислења
610
Поени од реакции
12
G@rfielD напиша:
Да имам нишан на АВП без да зумирам(како кај другите оружја) ако може воопшто да се направи тоа, зашто имам видено на некои клипчиња.

Залепи си сликче во вид на точка на екранот :pos2: :pos2: :pos2:
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
55
Поени од реакции
0
PlayBoY напиша:
MI TREBA OVOJ PATCH..POMAGAJTE,ako go ima nekoj INSTALOT neka mi go dae na MSN!!!! oti na internet nemozev da go najdam!!!
Addni me na MSN ke ti go dadam
 
Член од
1 февруари 2007
Мислења
408
Поени од реакции
15
Si napravi server super raboti na internet ama moze li nekoj da mi kaze sto treba da napravam za da odbrojuva oste kolku vreme ima za da rokne bombata i sto da napravam za da mi iskaca meni so stazi igracite dasi biraat koja sakaat da ja igraat
 
Член од
15 јуни 2007
Мислења
11
Поени од реакции
0
дај кажете која верзија на печот е :salut:
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
41
Поени од реакции
0
Чаир напиша:
Si napraviv server super raboti na internet ama moze li nekoj da mi kaze sto treba da napravam za da odbrojuva oste kolku vreme ima za da rokne bombata i sto da napravam za da mi iskaca meni so stazi igracite dasi biraat koja sakaat da ja igraat
a da mi kaze nekoj kako da napravam ja server na internet ?
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
A така да провераше на претходната страна немаше да биде лошо..
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
daj dadete mi linkovi za skinovi za cs 1.6 zs me mrze da baram mislam ako znate zs na pocetokot na temata imase ama vekke gi nema pozz od iverson
 
Член од
1 август 2007
Мислења
5
Поени од реакции
0
????

ABEEE AJ nekoj NEKA MI POMOGNE plzzz ....... izbrisano mi e DLL FILE OD COUNTER STRIKE 1.6

KOGA KE kliknam u counter stirke mi pisuva " COULD NOT FIND FILESYSTEM DLL TO LOAD ""


plzzz kazete ako znaete :D(A)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom