Како би реагирале ако женско ве удри?

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
Порано(докај осмо),бев тотално недискриминаторски расположен околу оваа појава.
Значи,уопште не разликуев дали ме удрило машко или женско-враќав со иста мера.
У процесот,забележав дека трпам далеку поголеми последици ако удрам женско(во вид на покани,советувања од психолог,директор и сл.),така да,почнав да правам селекција.
На крај,дојдов до прва година гимназија,и таму веќе никој никого не удираше.
Сега,дури и кога девојче би ме удрило,веројатно ќе се насмеам и ќе помислам дека сум го заслужил тоа,а на крај памет нема да ми дојде да и вратам физички.
Со зборови-можеби.
 

TheBestTipster

Избраниот
Член од
8 март 2008
Мислења
2.387
Поени од реакции
97
Порано(докај осмо),бев тотално недискриминаторски расположен околу оваа појава.
Значи,уопште не разликуев дали ме удрило машко или женско-враќав со иста мера.
У процесот,забележав дека трпам далеку поголеми последици ако удрам женско(во вид на покани,советувања од психолог,директор и сл.),така да,почнав да правам селекција.
На крај,дојдов до прва година гимназија,и таму веќе никој никого не удираше.
Сега,дури и кога девојче би ме удрило,веројатно ќе се насмеам и ќе помислам дека сум го заслужил тоа,а на крај памет нема да ми дојде да и вратам физички.
Со зборови-можеби.
A eden taka socen zavratnik ?? Za starite dobri denovi ..:helou:
 
Член од
30 јули 2007
Мислења
1.391
Поени од реакции
86
Само еднаш ме има удрено една.. и тоа шамар(со бокс се уште ме нема удрено ниедна )..ама беше во основно школо 7-8 оделение..
Се изненадив ,не дека беше јак шамарот ама беше изненаден.. кој би помислил дека ке те удри некоја типка.. хахахаха
и што напраив?? Ништо не напраив и тоа беше најдоброто најпаметното што можеше да се нарпаи ,све друго ке беше погрешно ..
 
F

Foxy`BuTTerFLY

Гостин
Па пред да удрам гледам колкави се шансите да ми врати. Но доколку би вратил, претпоставувам дека ќе има клоца во меѓуножје:)
а ти одма да идеш со клоца меѓу ножје? ем време ќе скратиш ем нема да те боли образ :helou:
 
С

Спенсер

Гостин
:vozbud::vozbud:па нз како ќе изреагирам,сигурно нема да вратам со бокс или шамар, можда еден бакнеж, и ако ми мавне уше еднаш......повторно исто
 

Ag0rA

NEBO666
Член од
29 февруари 2008
Мислења
1.667
Поени од реакции
60
Kaко ќе реагирам?
Појма немам.. зависи од расположението.. не се сеќавам дека ова се случило до сега.
 
M

marsovka

Гостин
што знам марсовче вели вадам опасна голема играчка и те голицкам до смрт
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.805
Поени од реакции
3.058
не ме удрила не ни може да ме удри , ја нема таа сигурност околу себе ... (и за тоа треба храброст)
а и да проба да ме удри .. јас тренирам карате 10 год , самата рака ке направи блок , бидејќи рефлексите си го прават своето (сум го приметил ова кога мајками сака да ме слапне:P )
 

СрбоЛегенда

Сами против свих
Член од
24 декември 2008
Мислења
2.694
Поени од реакции
123
Татко ми мене како ми кажа:Некој никад у животот да си удирал женско па што сака нека е.


Мора да се почитуваат постарите :wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom