Како би реагирале ако женско ве удри?

Член од
26 јануари 2009
Мислења
230
Поени од реакции
10
ako me udri zena ne mozam da garantiram deka nema da ja povredam odkako ke se razmaftam so racete :) sala na strana ako ne sum kriv ke ja plesnam i jas :) ako sum ja preteral ok e sestro :) zasluziv
 

рок-кејт

незгодна ко кратко ќебе!
Член од
22 мај 2007
Мислења
1.024
Поени од реакции
70
јас на школо сите ги мавам ( колку шо ми е силава..) ама така сите ме имаат сватено на зебанција - нон-стоп некој тепам и и кога сум озбилна никој не ме сваќа.. сепак никое машко досега не ми вратило освен во 5то одд коа едно дете ( по втор пат) ме удри со топка во глава и се нанервирав и со шестар му ја дупнав топката. :D:D
 

Black Night

Galvanize
Член од
25 септември 2008
Мислења
327
Поени од реакции
20
Зависи од ситуација. Ако нешто се пува како вие скопскиве шмизли може една воспитна, па ако рипне уште некоа од другарките им мавам по едно молеро-фарбарска за да на крај им мавнам по една фашистичка. :pos2:. Нема смисла за тупаница. Шо е многу многу е. Мислам дека најдобар избор е шамарот, секако не изостанува и разговорот помеѓу тебе и неа ( ти така целиот со 5 прсти шо ти се познаваат на лице од нејзиниот шамар, а ти полека ја смируваш и ја прашуваш оти, а за тоа време ти стои една капа ко на цртаните филмови со име Donkey.):nenene:
 
Член од
12 октомври 2008
Мислења
1.945
Поени од реакции
89
Не знам што би направил :pos2: ми се нема случено... Тупаница нема шанси, а шамар можи... :pos: зависи од моменталното распложение
 

ArhangelOFDeath

Immortality
Член од
3 септември 2008
Мислења
1.906
Поени од реакции
126
Прифаќам удар ако сум згрешил ама ако сум во право нез...
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Да ме удри женско??????
Тешко неа после, или ке јаде бокс ама да и го пуканм носот за да изгледа полошо или ко ке незнае ке земам лента за кубајње и отиде веѓата :jaj::jaj::vozbud::tapp:
 
Член од
28 јануари 2009
Мислења
238
Поени од реакции
37
Како и да е ќе биде интересно
како прво зависи колку јако мава и дали има причина
али ако нема причина и нема луѓе во близина незнам може и она полошо од мене да заврши:pos2::pos2::pos2:
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
Достоинствено машки ќе си изедам ќотек, не можам да повредам физички женска, затоа што витезот во мене е поголем од мене.
 

PepoOo

[d^.^b]
Член од
7 април 2008
Мислења
621
Поени од реакции
24
Ударац :vozbud:.
Инаку супер напишано од членот над мене.
Ни јас не би можел да повредам физички женска,прихички можеби:vozbud::vozbud:.
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.652
Поени од реакции
9.866
па мислам дека не би ја удрил,али ако не и вратам,тогаш ќе најдам начин сигурно да и вратам друг пат ,али не физички,нешо што сигурно би ја болело поише од шамар
 

Martin_GSM

бившиот torrent
Член од
13 април 2006
Мислења
2.076
Поени од реакции
68
па сигурно сум претерал за да ме удри е сега ако па ме удри а да не е во право ке ја отепам со збор и на крај пак ке се разбериме
 

-Mr.Positive-

MKD gentlemen
Член од
12 септември 2008
Мислења
609
Поени од реакции
47
ако ме удри
има за гз да ја фатам

да ме мавне уште еднаш

барем да знам дека вредел шамарот/боксот ...
 
Член од
18 декември 2008
Мислења
310
Поени од реакции
108
Единственото машко на кое му имам удрено шамар е дечко ми... и тоа уште не одевме... ама тој си беше крив, ме зезаше цело време а јас и онака бев нервозна...Тој никако не изреагира, беше изненаден(бев многу мирна и повлечена во тоа време)
Ама што е најважно не ми врати. Џентламенски го издржа шамарот...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom