Како би реагирале ако женско ве удри?

M

MIL

Гостин
До сега ми се нема случено а ако дојде до таква провокација поарно да ја гушнам и да занемарам се,од колку да се тепаме или да ме ударе тоа веќе е вон контрола а ако јас сум крив и ме удре тогаш ќе и ја фатам раката и ќе ја завлечам на кај мене и ќе ја бакнувам да и докажам дека ја сакам :back: знам ќе ми просте ако е ситница
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
Еее еднаш сум пиел шамар! Ама јас го претерав. Бев со една шмекерица излезен онака на шетња. Тоа ни беше прво искачање после бурната шмекерска ноќ во една дискотека. Сеа онака малку на дејт у паркот бевме седнати на клупа и си пиевме винце. Се размуабетивме...па се пољубивме...па ептен се љубевме...па после јас се попалив и внесен со погледот во градниот кош на шмекерицава и преубавото деколте со уште преубави гради не можев да издржам и посегнав по нејзината цицка. Како што ја допрев у истиот момент имав ПАУ!!!...шамар добив. Беше заслужен пошо беше прв дејт а на прв дејт не се понашам така ама ова беше исклучок. Јебига...ми беше интересно шо добив шамар. Се осетив ко Бени Хил коа ќе фатеше некоја за гз па она му влепуе една!...Е така се осетив...ко Бени Хил :) Јас почнав да се смеам гласно поради мојот убав фат а нејзината нервоза...а она нешо драматизирање...како не ти е срам ова она...ама немаше срце да се налути на мене па ми прости и ми рече уште една ваква грешка и корнам јајца!...
е тоа би болело...:)
 
S

Sheldon Cooper

Гостин
Хахахаа, абе јас не би удрил женско. Колку и да ме изнервира ќе се воздржам (од удирање) и ќе ја навредам толку убаво што нема да и текне да ме шлапне пак. (иначе досеа ниедно женско ме нема мавнато освен сестра ми).
 
Член од
2 септември 2008
Мислења
59
Поени од реакции
1
уфффф еднаш ми се има случено да јадам шамар, ова беше од една типка која го вараше дечкото со мене. типот не беше тука па ние си го имавме на-ти-го-дај-ми-го и скоро цело време бевме заедно али јас ептен и јадев шо не треба да се јаде и пецкав нон-стоп па може и го заслужив може и не шо знам, битно ама и легна раката на образот не сте свесни :) онака убаво ме погоди шо немаше како а да збесне човек... иако демек после се напраив троа повреден де, за да се почувствува виновна, па после јас жртва и она поправа ситуација :pos2:
после уште еднаш мислам имаше ситуација кај шо ме плесна, е тогаш се нак*рчив ептен не заслужив али ипак и дадов до знаење оти ако не беше женскооооооо :nenene: али у главно некако ме влече садо -мазо па ... добри времиња :vozbud:
 
Член од
12 октомври 2008
Мислења
1.945
Поени од реакции
89
Ако ме удри женско ќе ја шлапнам по газ силно :pos2: па пак да видам нека ме удри
 
Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
Хммм па јас и една женска особа од форумов цело време се тепаме. За мене тоа не е ништо ново. :) хихихи (особата ќе се препознае кога ќе го прочита ова :))
 

Kajgana Shop

На врв Bottom