Каков стол користите додека седите пред компјутер?

noodle ®

Teetleh
Член од
3 декември 2005
Мислења
1.527
Поени од реакции
257
Ја на табуретка си седам. Кичмава ми знае.:nesum:
 
Член од
29 ноември 2007
Мислења
1.149
Поени од реакции
38
Јас имам кожна канцелариска фотеља и морам да се пофалам дека е супер.
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11
Имам ко на сликата, канцелариска фотеља и супер е. Стварно се заспива на неа. :)) Ама ко ќе не сум дома, седам на едно никакво столче, свиткана целата и после се чудам од шо ме боли толку кичмата. Дефинитивно од голема важност е столот, особено за нас кои по цел ден сме пред компјутер. :devojce:
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
Таков шо се врти,подига и слични ствари.
Многу е јак.Се има претрпено досеа,и не се предава.
 
Б

БејбиГрл

Гостин
Па немам посебен стол за пред компјутер.Седнувам кај ќе стигнам,фотеља,таков стол што се врти,трепезариси стол,кревет...кај ми е најудобно во моментот.
Моментално сум на тераса испружена на два стола :)
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
165
имам сличен како тој на првата слика само поефтин :)
 

Ece

*Sunshine*
Член од
7 јули 2006
Мислења
2.567
Поени од реакции
47
Порано користев компјутерска столица, ама откако го купивме новиот мебел, во собата немам многу место и сега седам на обичен помал стол...
Ок ми е и вака, тој стол беше па скап, а многу брзо се расипува... три имав сменето досега...
 

Vnuce

http://abix.mk
Член од
20 март 2006
Мислења
2.602
Поени од реакции
223

Што мислите кој е најправилен избор на стол за работа пред компјутер?
Имам ко на сликата, канцелариска фотеља и супер е.
Моментално сум во шопинг на нешто асално од стол за пред компјутер... Уствари... во разгледување на опции.. па после тоа иде шопингот, нели :)
Прашањето ми е...каде да барам вакво нешто... што пари да планирам дека треба да фрлам? Зборам и конкретно за овој стол и за други варијанти...
 

DaN-MaN

Warlock
Член од
1 февруари 2007
Мислења
491
Поени од реакции
3
Баш сакав ваква тема да отворам :D
Стлов ми е катастрофа. Од оние у кујна што стојат. Ме кине кичма после :toe:
 

Clarkii

Hold me,Thrill me,Kiss me,Kill me
Член од
13 август 2007
Мислења
252
Поени од реакции
4
Јас искрено да ви кажам столот за пред компјутер ми е од оние кафанските си го купив од една кафеана што го реновираше инвентарот инаку имам и онаков канцелариски удобен ама не можам на него да седам на овој кафанскиот некако ми е најубаво.
 
R

reactive89

Гостин
Имам еден кафен дрвен стол... од 3 саатно седење или и тоа е многу понекад, да смалиме на 2 саата... гзот решето ми се прави... пробав друг стол.. не бива...
Ме убива столов, парче ме прави, али му ја научив фората, си седам со дигнати нозе ставени врз компјутерот :) сепак и не е до толку удобно... како и да е, иако ме боли столов и ми прави проблеми, неможам да се одделам од него...:nesum:
многу си го сакам... :toe:
 

асфалт

UNCENSORED
Член од
8 август 2005
Мислења
804
Поени од реакции
23
еј да ве прашам, некни сретнав продавница, зад универзална му доаѓа, кинески столчиња имаше за бироа... имате некакво искуство?
 

STARTER

Firestarter
Член од
31 август 2007
Мислења
935
Поени од реакции
246
Седам на класична салонска фотеља и супер ми е можам цел ден да седам а да не се укочам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom