Каков стол користите додека седите пред компјутер?

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Многу никаков. Еден од кафич на тетин ми зедов, :kesa: ауу катастрофа е. Треба нов да си земам. Овој грбот ќе ми уништи.
 

Annabel

Неутрална*
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.298
Поени од реакции
183
Добар е ,комотен,на вртење...само деновиве нешто потпирачот за грб ми попушта кај и да е ќе се превртам :tapp: како што се оптегнувам до максимум.
 
Член од
8 јули 2008
Мислења
4.421
Поени од реакции
7.762
и мојот е комотен бе, само некако неможам да се испружам на него, а и низок е...
инаку супер е...
 

Paranoik

내 ♡, ∞.
Член од
10 август 2008
Мислења
1.873
Поени од реакции
451
...Мек, огромен, на вртење :pos:...До толку мек и пријатен, можам да заспијам на него без проблем...:pipi:
 
Член од
22 ноември 2008
Мислења
47
Поени од реакции
2
абе ја користам обичен стол од летниковец, оние пластичните, до сеа скршив 3 од оптегнување, ама поевтини си се....а за да не ми биде тврдо си ставам едни две перничиња и све е супер, а за нозете иам 2 помали столчиња( троношци) и се оптегнувам, исто како да лежам
:pos2::pos2::pos2:
 

leila

.o0
Член од
10 октомври 2008
Мислења
862
Поени од реакции
46
Стол во вид на кревет :) Со лежење најчесто пишувам, а на работа на фотеља (или поминала покрај фотеља)
 

m.marko21

-STR8-
Член од
16 мај 2008
Мислења
1.177
Поени од реакции
75
Вкочането рамо, вкочанет врат, грб:nesum: перничето на нула како на камен да седам- катастрофа, удобност никаква. Сега баш планирав да го менувам отприлика некој ваков, која цена се движат?
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.610
Поени од реакции
11.154
Добар е ,комотен,на вртење...само деновиве нешто потпирачот за грб ми попушта кај и да е ќе се превртам :tapp: како што се оптегнувам до максимум.
Изгледа ист ќе да имаме .. :)
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.610
Поени од реакции
11.154
Пиши кога ќе се деси чинот на превртување :helou:
Имам паѓано еднаш, и тоа салам треснав. И на поправка го носев, го стегнаа, ама пак почна да попушта.
Инаку 9.000 ден. го купив. :tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom