Каков стол користите додека седите пред компјутер?

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
452
еј да ве прашам, некни сретнав продавница, зад универзална му доаѓа, кинески столчиња имаше за бироа... имате некакво искуство?
Чим се кинески провери за случајно зрачење....а за удобноста незнам
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.276
Поени од реакции
1.493
Ја на килимче си седим :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:
 
Член од
9 јуни 2005
Мислења
208
Поени од реакции
22
sedam na zemja na onie ogromnite pernici polneti sso morska penja sto se oblikuva kako sedish e da na lap top sum pa mi e ubavo na pod i se mi na raka
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
10.965
Поени од реакции
9.117
Само знам дека на столот ми пишува Buroseat од страна, јбг нема тркалца ама ми има комоција невидена баш ко што си сакам :)
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.400
Поени од реакции
2.920
Баш ваков имам, само плав :) Добар е, али ме нервира што крцка кога ќе се навалам :) И рачките некогаш ми идат на живци, неможам да си седнам со нозете на столче... Ама тоа е... Досега ми е најдобар а не ми се даваат пари за поубав па ќе трпам :) Башка ако стаам некој многу удобен стол нема да станам од компјутер :pos: ( не дека сега станувам ) :pos::pos::pos:
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
4.621
Поени од реакции
237
Од тие од дневна еден :pos: Не е многу удобен, ама О.К е :)
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.924
Поени од реакции
527
Wow, колку длабока тема.
Користам еден грд ко тие за маса за јадење. Ми го убива грбот. Го мразам. :(
 
К

Кнез Мишкин

Гостин
На пс-то у детска имам стол на вртење, со автомобили на него, ко имам уше од 5 одделение, а кога го ќарам понекогаш лаптопот на мајка ми тогаш у дневна на трпезариски стол...
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.894
Поени од реакции
263
Имам еден кафен дрвен стол... од 3 саатно седење или и тоа е многу понекад, да смалиме на 2 саата... гзот решето ми се прави... пробав друг стол.. не бива...
Ме убива столов, парче ме прави, али му ја научив фората, си седам со дигнати нозе ставени врз компјутерот :) сепак и не е до толку удобно... како и да е, иако ме боли столов и ми прави проблеми, неможам да се одделам од него...:nesum:
многу си го сакам... :toe:
абе аман... знам дека љубовта е огромна ама пробај... пробај барем еден ден биди без него...:pos::pos::pos:

Ја на килимче си седим :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:
пази дан полеташ...
иначе сума сумарум на фотелја најубо е да се седит... и да се спиет во слободно време...:pos:
 
Член од
6 јуни 2006
Мислења
280
Поени од реакции
4
Лаптопот во скут, дали на фотелја, дали во кревет сеедно...
одамна се откажав од седење на стол со компјутерот на биро.
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.604
Поени од реакции
21.064


Слично на ова и е ептен супер. Ич не замара...
 
Член од
6 јануари 2008
Мислења
1.841
Поени од реакции
620Нешто како овој.Уствари не нешто туку сосема е ист само шарата на кожата е различна.Ептен удобен ми е бидејки имам високо биро а под бирото стариот компјутер и на него кога ке си оптегнеш нозе абе мераци.А да само моето е малку деформисано сеа позади има уште 2 шипки надоле зш ми се скрши:kesa: од многу клатење али колку беше добро коа се клатиш.......поминаа тие времиња.
 

devojka111

i'm real
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.937
Поени од реакции
144
откако сум со лаптоп не користам стол, туку на кревет најчесто седам или лежам и затоа не се замарам многу
 

Џ.

Ќутам на различни теми!
Член од
14 јули 2007
Мислења
868
Поени од реакции
183
Обичен дрвен па газот ме боли од седење морам да си ставам перничиња :kesa:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom