Каков е вашиот стил ?

rock_girl1

Keep The Faith
Член од
20 јули 2007
Мислења
250
Поени од реакции
0
Mojot stil e nekako rokerski (ne metal).Ina4e obozavam crna obleka,preku leto e tesko vo crno ama jas obozavam i preku leto! :music3::music3::music3:
 

JOE

Пелистер Битола
Член од
31 март 2007
Мислења
3.024
Поени од реакции
609
Jas Kremsko-sportski:bilokojzbor:
 
Член од
4 февруари 2007
Мислења
1.640
Поени од реакции
16
Хммм..па зависи каде одам и ред други ствари..али онака секогаш гледам да ми е пријатно така да би одбрала патики фармерки и маичка..спортски стил :)Може некад мава на рокерски:helou:
 

k3x

I Laugh In The Face Of Danger
Член од
11 јуни 2007
Мислења
180
Поени од реакции
1
Shiroki pantaloni, maica pogolema od mene, komotna patika ... toa e k3x :)
 

Dark Angel

Unfaithfull to life...
Член од
14 јули 2006
Мислења
1.081
Поени од реакции
6
Мојот стил е “Мој“ и во него можеш да најдеш триста извртени комбинации. Е да бев креатор ќе си праев нешто што не сте го виделе. Ама за жал веза неам од тие работи, па мора да се експериментира со понуденото.

А како парчиња обожавам, фармерки лесни искинатки може промаичка да удри, мартинс или старка, леси маичиња. Сакам црна и бела боја, ама со оглед што белата ја правам мршник, гласам за црно.
Многу ретко, ли може да се деси облекувам нешто што личи на костим, кога се чувствувам свечено. :)

п.с. Мразам униформиран стил, особено кај девојките, штикла пука, минич и длабоко деколте. Абе ај.
 

Don Corleone

I'll make you an offer you cannot refuse
Член од
8 април 2007
Мислења
82
Поени од реакции
0
Немам посебен стил. Можда сум малце наклонет кон спортската/раперска/скејт облека, но носам се, секакви маици, кошули, фармерки, пантолони, бермуди, спортска облека, дуксерки, блузи, уствари се и широко и тесно, освен чевли не ми се комотни.
 

Roswell

Tu Sei Tutta La Mia Vita
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.619
Поени од реакции
29
Метал стил :kesa:
Се што е на мене е црнила
 

vlatkolik

~I'm busy U are UglY,Have a Nice DaY!!!~
Член од
17 мај 2007
Мислења
2.647
Поени од реакции
28
мојот стил на облакање може да се каже дека е кремско-спортски стил иако сакам понекогаш доста да експериментирам и да се глупирам со облеката :vozbud:
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
Хипи бееее.
Ама почнав ептен мартинки да носам... :/
Ќе опнам некое фустаниште со искинати фармерки и мартинки. За накит да не почнам.. Све шо е доооолго и шарено... Абе клошарка.
 

Mesaja

Dot.
Член од
14 јуни 2005
Мислења
5.532
Поени од реакции
16
хардкор до јајници..
 
Член од
1 мај 2006
Мислења
371
Поени од реакции
2
Pretezno sportski tip nekogas retko ama kremski, a inaku site stilovi gi postovam.
 
E

`EsCaPe`

Гостин
Hmm..pankerski , rokerski..zavisi od raspolozenie..ama najcesto punk-rock...:music3:
 

Вампирката

Well, I tried to say there's nothing wrong with me
Член од
20 мај 2006
Мислења
3.819
Поени од реакции
95
едноставен стил...претежно спортско, рокерски...али знам некогаш и да се доерам за исккачање на некое битно место...лол
сакам едноставни работи...увек сум широки карирани или било какви панталони со некоја едноставна маичка и црни патики
 

Kajgana Shop

На врв Bottom