Какви патики носите?

Дискусија во форумот 'Мода и убавина' започната од Filip89, 19 април 2007.

 1. Ska Maniac

  Ska Maniac Бараба

  Член од:
  2 октомври 2013
  Мислења:
  3.428
  Допаѓања:
  3.217
 2. Avenger99

  Avenger99

  Член од:
  9 јули 2011
  Мислења:
  3.121
  Допаѓања:
  3.513
  Кај нас, outlet сала Борис Трајкоски.
   
  На Ska Maniac му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Forza Milan!!!

  Forza Milan!!!

  Член од:
  1 јуни 2011
  Мислења:
  17.351
  Допаѓања:
  25.825
  C77153_01_standard.jpg
   
  На Teget, DRACARYS, Ilumious и уште 2 други им се допаѓа ова.
 4. Џонтра Волта

  Џонтра Волта Bono Vox, Mladen Bodalec & Aca Lukas

  Член од:
  8 мај 2013
  Мислења:
  18.508
  Допаѓања:
  58.432
  Ги умреа веќе патикиве, секаков џган ги носи а најтрагично е тоа што пола и поише што носат суперстарки носат сеоски суперстарки од бит пазар за 1500 денари.
  Коа ќе видам некоја шпонка облечена целата таква како нинџа и доле суперстар патика. :нинџ:
   
  На Waverly Raven, КвикСилвер, qazwsxedc и уште 9 други им се допаѓа ова.
 5. Forza Milan!!!

  Forza Milan!!!

  Член од:
  1 јуни 2011
  Мислења:
  17.351
  Допаѓања:
  25.825
  Класика ми се овие и затоа ги земав. Иначе мене пак оние Аir Max ми се повеќе изумрени. Најомразен модел ми станаа.

  Sent from my Redmi Note 3 Pro using Tapatalk
   
  На Waverly Raven, Џонтра Волта и Ilumious им се допаѓа ова.
 6. коментатор

  коментатор Пингвин

  Член од:
  25 февруари 2010
  Мислења:
  3.511
  Допаѓања:
  9.425
  Здраво

  Од тука дознав за страната www.prodirectselect.com и сакам да нарачам патики од нив. Доколку некој има порачано од нив би му бил благодарен доколку ми појасни неколку работи за нив.

  Ме интересира дали времето на испорака е исто како што е наведено, и дали сте задоволни од патиките?
  До која цена се плаќа царина на порачката?(знам дека прашањето не е за тука но доколку некој член има искуство се надевам ке ми одговори побрзо)
   
 7. EDCer

  EDCer No Kitty, this is my pot pie!

  Член од:
  19 ноември 2015
  Мислења:
  707
  Допаѓања:
  528
  Хард кор. :kuracc:
  SAM_1435-1024x1024.JPG
   
  На M-1, dobramuzika, Ska Maniac и уште 4 други им се допаѓа ова.
 8. hack3ngin3

  hack3ngin3 I Love ..................... (‿ˠ‿) & (。 Y 。)

  Член од:
  24 април 2010
  Мислења:
  897
  Допаѓања:
  1.516
  На M-1 и EDCer им се допаѓа ова.
 9. Anon

  Anon /b/ House /b/

  Член од:
  13 декември 2007
  Мислења:
  8.448
  Допаѓања:
  12.210
  neka pukni ,me presmeja :pos::pos::pos:
   
  На ElNinho и Џонтра Волта им се допаѓа ова.
 10. wARMAN69

  wARMAN69

  Член од:
  24 декември 2007
  Мислења:
  11.313
  Допаѓања:
  3.770
  20170331_114315.jpg
   
  На Igorcemk и Bobi FCB им се допаѓа ова.
 11. Kostic

  Kostic Sadio smokve oko Tadz Mahala

  Член од:
  31 јули 2009
  Мислења:
  8.632
  Допаѓања:
  4.819
  [​IMG]
   
  На Џонтра Волта, Makaron и Ska Maniac им се допаѓа ова.
 12. Ska Maniac

  Ska Maniac Бараба

  Член од:
  2 октомври 2013
  Мислења:
  3.428
  Допаѓања:
  3.217
  Од каде ги зема и колку ?
   
 13. dobramuzika

  dobramuzika

  Член од:
  17 март 2015
  Мислења:
  403
  Допаѓања:
  771
  рибок класик. :D
   
 14. Kostic

  Kostic Sadio smokve oko Tadz Mahala

  Член од:
  31 јули 2009
  Мислења:
  8.632
  Допаѓања:
  4.819
  City Mall mislam deka bese, pred 1 godina... Ne bese od Nike, ne mi teknuva imeto na pprodavnicata, imase i kafeavi ali ovie se bolje.
   
  На Ska Maniac му/ѝ се допаѓа ова.
 15. artweb

  artweb

  Член од:
  21 февруари 2012
  Мислења:
  1.473
  Допаѓања:
  763
  Во понеделникот од Спорт М, аутлетот во Борис Тајковски, купив адидас патики и веке денес десната патика ми се скина напред кај големиот прист, сега ке им ги однесам од глава ке им ги акнам .
   

Сподели преку: